Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » HA van egy testvérem, és egy...

HA van egy testvérem, és egy féltestvérem akkor már 3 gyerekes nagycsaládosoknak számítunk? Ez esélyt adhat egy szoc. Támra?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ha együtt éltek akkor igen.
2012. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
57%

amennyiben mindannyian még tanultok (akár egyetemen is) és egy háztartásban nevelkedtek.

Javaslom, hogy minden papírt már hétfőn kezdjetek ügyezni, tartós betegségről, ha neadj Isten van ilyen, meg tesók iskolalátogatásia/hallgatói jogviszony igazolás, szülők bérkimutatása.

Ha egyetemen pályázod meg, általában a HÖK ír ki erre pályázatot, biztos van weboldalul, nézz utána!


Tudom nem kérdezted ezt mind, csak úgy látom még tapasztalatlan vagy ebben, ezért írtam.

Remélem tudtam segíteni.

2012. szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen! csak az a baj hogy a féltesóm már dolgozik,és vele nem is egy háztartásba élünk:( szüleim lisztérzékeny betegségére, refluxra, pajzsmirigy betegségre, apukám minimálbérére és anyukám háztartásbeliségére kaphatok szoc. támot?
2012. szept. 7. 22:13
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Próbáld meg vesztenivalód nincs.
2012. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
A szociális támogatás akár egy gyerekkel is megkapják, ha a kereset nem ér el egy bizonyos összeget.
2012. szept. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Mi nagycsaládosnak számítottunk, ugyanez volt a helyzet(amíg nővérem el nem költözött). Úgyhogy igen.
2012. szept. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!