Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki eltudná mondani az...

Valaki eltudná mondani az online sport fogadás menetét?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Regisztrálsz egy oldalra, beküldöd a pénzt, kiválasztod a neked tetsző meccseket, megtippelsz egy eredményt valamennyi pénzzel, és vagy nyersz, vagy nem. A nyereményt vagy tovább kockáztatod vagy kiutaltatod a számládra.
2012. okt. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt én szabom meg, hogy mennyi pénzt rakok fel? Mármint a számlára. Melyik oldalra érdemes regisztrálni?
2012. okt. 23. 12:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Minimum van csak meghatározva. A nagyobb oldalakra nyugodtan regisztrálhatsz, ha már elmúltál 18, addig nem, ez minden oldalon szabály.
2012. okt. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
21 vagyok. Te valamelyik oldlaon fent vagy? Azért akarok online fogadásra váltani, mert jópár meccsről lekéstem már.
2012. okt. 23. 15:56
 5/7 anonim válasza:

ajánlott oldalak:Unibet,Bwin,Sportingbet,

ha gondolod többre is regisztrálhatsz de mindegyiknél van első befizetési bónusz ami a saját befizetésed ötszöröse is lehet akár.arra figyelj oda hogy a megadott adataidat(bankszámla,jelszó,stb.)ne küld el soha semmilyen

kérésre.ha sokszor akarsz játszani az oldalon csinálj 1 ABAQUS számlát a felhasználó nevedre és arra utalj a folyó számládról.

2012. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Bwinről nem tudok véleményt mondani,de ismerőseim akik játszottak ott nem ajánlották,ezért én ott sosem játszottam.

(nem túl jók a szorzók,valamint problémás a nyeremény leutalása),a sportingbet és a unibetet próbáltam,unibet élő fogadási rendszerét nagyon szerettem(ki tudtál szállni a meccs állásától függően,amolyan kivásárlom a saját fogadásom rendszerbe.persze ha bukóra álltál akkor töredékért).

Jelenlegi kedvencem viszont minden tekintetben a bet365!

Óriási élő fogadási piac,még ilyenkor az uborkaszezonban is! Ha tippeket akarsz akkor a sportfogadas.org egy nagyon jó közösség!

[link]

2012. okt. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, csak épp a közeljövőben készülök regisztrálni valahová, ezért is gyűjtöm az infóka véleményeket, hogy hová érdemes tenni a pénzt.
2012. okt. 31. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!