Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legnagyobb...

Benyokaka5 kérdése:

Mi volt eddig a legnagyobb összeg amit nyertetek BWIN-en?

Figyelt kérdés

#nyeremény #Bwin facebook
2012. okt. 23. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


Többet már nem tudtam nyerni ezen a számlán, mert lekorlátoztak...

2012. okt. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27e Ft, 15 ingyen pörgetésből :D
2012. okt. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Pro Bettor az már szép összeg baszod :D De ez szemétség h összenyertél ennyi pénzt és lekorlátoznak..
2012. nov. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
ssx44 az nemrossz :D
2012. nov. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos korlátoznak, viszont nem nehéz új számlát nyitni :)
2012. nov. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Pro Bettor:


Ahogy láttam egy másik feltöltött képedet -és kérlek javíts ki ha tévedek - szisztéma nélkül teszel fel pénzt dolgokra. Ezzel hosszú távon szerintem nem lehet nyerni.


Legegyszerűbben úgy lehet nyerni, ha felteszed a feltehető legnagyobb összeget egy kosármeccsen pl. arra, hogy páros lesz az 1. negyedben dobott pontok száma. Erre kapsz pl. 1.85-ös szorzót. tegyük fel nyersz, örülsz, abbahagyod örökre.


Hosszú távon úgy lehet nyerni, ha van egy jó taktikád és nem térsz el tőle. Ezzel viszont nem lehet sokat nyerni, max a feltett tét pár százaléka a nyereség, ha ugyanakkor téttel játszol. És nem térsz el a taktikádtól persze !

2012. nov. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aztán honnan tudod egy screenshot (melyik is volt az?) alapján hogy nekem nincs szisztémám? Amúgy pedig van, és rendes tőled hogy aggódsz értem, de felesleges, jó pár éve kizárólag csak ebből élek.
2012. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kapo1588 ***** válasza:
pre botter inkább abban segíts hogy lehet kijátszani hogy új számlát nyiss. én kétszer regeltem a bónusz miatt és kitiltottak... de szeretnék ott játszani mert szerettem az oldat.. köszi a segítséget.
2012. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy ember csak egyszer regisztrálhat... szerezned kell igazolványképeket, másképp nem fog menni.
2012. nov. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudtok mostanában valami BWIN bónuszról?(ami nem feltöltéses)
2012. nov. 22. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!