Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vásárolnátok olyan tárgyakat...

Vásárolnátok olyan tárgyakat amiket kreatív emberkék készítenek otthon? Pl. Meskán, Vaterán?

Figyelt kérdés

Pl. egyedi lámpa, váza, tükör, ágy.

A férjemmel ezen gondolkodunk.. nagyon ügyes, a kislányunknak Ő csinálja az ágyát, és arra gondoltunk, hogy lehetne rendelésre is készíteni. Én pedig egyedi hangulatlámpákat kezdek készíteni Karácsonyra ajándékba, ezek lennének a bemutatódarabok, aztán eladásra is, ha jól sikerülnek. Rengeteg ötletem van tükörre, vázára, kaspóra, virágcserépre..stb. De ezeket csak kicsit később, ha már lesz pici tőkém több alapanyagot venni.


2012. okt. 27. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Igen, én szoktam itt vásárolni.

[link]

Mondjuk ágyat nem biztos, hogy vennék mert annak baromi sok a posta költsége.

2012. okt. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem! Köszi! :)

Szétszedett állapotban menne a postázás, mármint az ágyé, bár az áraknak nem néztem még utána, de a környéken üzemanyag árért Mi is házhoz vinnénk utánfutóval.

Esetleg a környezetedben tudsz még olyan embereket, akik vásárolnak Meskán? Általánosságban működhet a dolog szerinted?

2012. okt. 27. 21:42
 3/8 A kérdező kommentje:
Jajj, nem akartalak lepontozni, nem tudom mi történt.. Én zöld mancsot nyomtam.. bocsi!
2012. okt. 27. 21:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek csinálni, akkor próbáljátok meg. Én a magam részéről jobban szeretem a klasszikus tárgyakat, de szerintem kisebbségben vagyok ezzel. :)
2012. okt. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem elég jól működik as meska, főleg így karácsony előtt.

Ha erre rámész meglátod ki mikkor mit adott el.

[link]

2012. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én okt 15-én nyitottam ott boltot, s bár még nem adtam el semmit, sokat barangolok ott (a meskáról beszélek), és úgy látom, hogy egyesek nagyon sikeresek, s buta volnál, ha ilyen tehetséged van, és nem adnál egy esélyt magadnak. Fényképezz le mindent, amit készítel, aztán töltsd fel, természetesen írd ki, hogy 1-2 hét az elkészítési idő. Tudod, próba szerencse. Amíg nincs visszajelzés, ne fektess be sok pénzt alapanyagokba. Ha nem sikerül, akkor sem veszítettél sokat. De ha egyáltalán nem lépsz, hiába a nagy ötletek.
2012. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Facebookon is reklámozhatód, illetve blogot is érdemes írni.
2012. okt. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én egy időben blogot is írtam, később a facebookon is posztoltam, de már nincs erre időm, és kedvem. Inkább csinálom amihez értek...

A meskán egyszerű dolgom van, mert van úgy hogy évekkel ezelőtt eladott termékemmel találnak rám. Általában visszatérő vevő válik belőlük, mert aki hajlandó megrendelést egyeztetni azt a személyes kapcsolat úgyis meggyőzi. Rendszeresen töltök fel új dolgokat is, és el is adok, mert minden feltöltéskor és eladáskor kikerül a termék a meska nyitólapjára is. Szóval szerintem nem érdemes blogolással, vagy üzleti a alapon facebookolással macerálni az ismerősöket...

2013. szept. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!