Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » VIP Budapest hostess: volt...

VIP Budapest hostess: volt aki velük ment ki bár hostesskedni? Vagy bármi más munkája? Kicsit fura, hogy a keresőbe semmit nem ad be róluk, még cég nevet sem! Fontos, mert külföldi munkavállalás előtt állok!

Figyelt kérdés
Egyéb sztorikat is szívesen fogadok!

2012. okt. 27. 15:06
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Én beszélgetek egy lánnyal aki elmondása szerint közvetitő én is szeretnék kimenni dolgozni de nem mostanába gondolkodtam... te már kint vagy? hol? és mit csinálsz? ha nem vagyok túl indiszkrét. :)

2012. nov. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hali!


Én voltam velük Olaszban két klubban is és imádtam! :) Nagyon jó a fizu és a városi hiedelmekkel ellentétben a bárhostessek nem örömlányok... Még csak hozzám se nyúlt senki mikor kint voltam és a Vip-esek se akartak eladni. :D

És ha valaki azt mondja, hogy csak a buta lányok csinálják, akik máshoz nem értenek, azoknak üzenem, hogy egyetemre járok és 3 nyelven beszélek. Az olaszt többek között ennek is köszönhetem. Nekem ez volt a kedvenc klubbom:

[link]

Ha kérdeznétek még, szívesen válaszolok. :)

2013. dec. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!