Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi esélye van egy angol...

Mennyi esélye van egy angol fiatalnak, aki jogot tanult és jelenleg szociális munkásként dolgozik angliában, elhelyezkedni Magyarországon? Egyelőre nem beszéli a magyar nyelvet.

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Háááát....

A joggal biztosan nem fog tudni elhelyezkedni, hiszen annak a magyar joghoz semmi köze.

Szoc.munkásnak szerintem felvennék, de az szar pénz.


Ha hosszútávon szeretne itt letelepedni, akkor mindenképpen tanuljon meg magyarul (tudom hogy nehéz) nem feltétlen az álláskeresés, hanem a mindennapi élet miatt.

2012. jún. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha elég hülye ahhoz, hogy Anglia után idejöjjön, akkor biztos kap valami közmunkát havi 22ezerért az önkormányzattól...
2012. jún. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es:


Nem tudhatjuk, hogy mi miatt akar/kényszerül idejönni...családi okok, párkapcsolat stb.


Ne ítélj, hogy ne ítéltess :)

2012. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. En vagyok ennek az angol fiunak a baratnoje. :) csak kivancsisagbol kerdeztem, mert kulonfele lehetosegeket nrzegetunk a jovonkre nezve. Jelenleg Anglianan elek lassan 3 eve jottem ki, miutan rlvegeztem a foiskolat es itt talalkoztam a parommal. Csak a tervezgetesben felmetult hogy rgyszem gyerek leven ha itt telepedunk le vegleg, a szuleim nem sokat fognak latni belolem. Ezert erdeklodom.
2012. jún. 26. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!