Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebből lehet bajom? Lehet apeh...

Ebből lehet bajom? Lehet apeh volt? és ha igen ebből lehet bajom?

Figyelt kérdés
Feltettem egy munka hírdetést, hogy munkát keresek. Felhívott vki rejtett számmal és azt kérdezte h masszázst nem vállalok e. mondtam neki h szoktam csinálni, de inkább csak barátoknak és árat nem mondtam. Meg mondtam neki h semmi erotika és holnapig átgondolom és ha igen, akkor mondok majd csak árat meg időpontot, és hogy ezt még át kell gondolnom.
2009. aug. 10. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
APEH tutira nem.max.egy perverz valaki aki erotikus masszázst akar.szerintem felejtsd el!
2009. aug. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
azt is mondtam neki h nincs végzettségem róla és csak haveroknak szoktam csinálni...meg ő mondta még hogy szokott hívni ilyen hirdetéseket,de mindig gusztustalan masszázsokat akarnak neki ajánlani.rejtett számmal hívott. meg kérdezte h mennyiért maszíroznám és mondtam h eddig csak haverokat maszíroztam,de azt nem tudom h mondtam e hogy csak baráti áron.
2009. aug. 10. 11:43
 3/13 A kérdező kommentje:
miből gondolod h tuti nem az apeh?
2009. aug. 10. 11:44
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem tök mindegy ki volt, hagyd a francba. Ha valaki tényleg masszázst akar, legyen az gyógymasszázs, vagy frissítő, akkor keres egy bejáratott, hivatalos szakembert, nem pedig ilyen módon hívogat. Vigyáznék a helyedben vele, ki tudja ki volt, sok rosszat hallani.
2009. aug. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Egyáltalán : milyen munka hirdetést tettél fel?

Mert ha "masszírozást vállalok" szövegűt, akkor ne csodálkozz, ha masszírozást kér a jelentkező.

2009. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
azért mert azt mondta hogy nem szexmasszázs, azért még lehet az lesz belőle, vagy eladnak külföldre...
2009. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

vendéglátós munkát keresek.

akár még házhoz is jött volna ha más is van itthol. meg ott izélt ,hogy de kiegészítő munkának jó lenne,mondtam hogy hát igen.....de ha holnap mégis felhív tuti nem lesz rá a válaszom. már most is azt kellett volna mondanom,nem pedig azt mondani,hogy gondolkodok rajta,mert már akkor tudtam h nem lesz a válaszom,csak én ilyen vagyok. könnyebb lesz holnap megmondani h nem mint most.de ne kérdezzétek h miért,mert nem tudok válaszolni rá.

2009. aug. 10. 12:09
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Ha vendéglátós munkát keresel, akkor tényleg nagyon furcsa, hogy rákérdez a masszázsra... 8-o


Szerintem koptasd le a pasit gyorsan és határozottan : szó sem lehet ilyesmiről, te vendéglátós munkát keresel! Ha abban tudna segíteni, azt megköszönnéd, másról nem lehet szó!


Nehogy megmond neki, hol laksz!!!!

2009. aug. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem mondtam meg h hol lakom.csak annyit tud hogy nyírtelek.még a nevem se tudja, és nyírtelek elég nagy település
2009. aug. 10. 12:52
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet neki a vendéglátósba belefér a prostitúció is. Legyél óvatos, nehogy bajod legyen.
2009. aug. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!