Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebből lehet bajom? Lehet apeh...

Ebből lehet bajom? Lehet apeh volt? és ha igen ebből lehet bajom?

Figyelt kérdés
Feltettem egy munka hírdetést, hogy munkát keresek. Felhívott vki rejtett számmal és azt kérdezte h masszázst nem vállalok e. mondtam neki h szoktam csinálni, de inkább csak barátoknak és árat nem mondtam. Meg mondtam neki h semmi erotika és holnapig átgondolom és ha igen, akkor mondok majd csak árat meg időpontot, és hogy ezt még át kell gondolnom.
2009. aug. 10. 11:10
1 2
 11/13 anonim válasza:
59%
Nem APEH! Igen, ez egy perverz vagy emberkereskedő! Rejtett számot pedig soha ne vegyél fel, legyen az bárki.
2009. aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

ez nem az apeh volt, nekik nemez a módszerük :D

ezcsak vmi f@sz volt, akir aztakarta h megmasszírozd :D

(naná h rehtett számon, tök logikus)

2009. aug. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kereskedelmi álláshirdetésemre is jelentkezett már ilyen!Nem szabad ezekkel foglalkozni,határozottan NEM-et kell mondani!Sajnos nagy sok rosszat hallottam már én is,az ilyen ajánlatoról!A masszázs és a fotózás a legelterjedtebb!Engem kerestek már fotózásra is,bár nem tudom miből szűrte le,hogy alkalmas lennék rá,hisz kereskedelmi hirdetést adtam fel,fénykép nélkül!Ez már gyanús!Ezért mondom,hogy nem szabad velük foglalkozni,sem adatot,lakcímet elárulni magadról,megadni nekik!Én végül is,úgy oldottam meg a dolgot,hogy a telefonszámomat,a hirdetésben nem adtam meg,csak email címet!Hidd el,aki komoly,korrekt munkát ajánl,az email címen is megkeres!Hisz a legtöbb helyen,úgy is kérnek email-ben önéletrajzot!

2009. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!