Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol lehet találni magánembert...

Hol lehet találni magánembert vagy uzsorást akitől kölcsönt kérhetek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan mivel kezdenék legszívesebben, de mégis kérem azokat inkább ne, így is van elég bajom. Normál esetben azért soha nem mennék én sem uzsoráshoz, de most tényleg nagyon szükségem van pénzre. Nem vagyok hitelképes, mert a munkahelyemen nem vagyok bejelentve, nem vagyok BAR-os, nincs sehol sem hitelem.

Rokonok, ismerősök kizárva.

Budapesten hol tudok uzsorást találnom?

Köszönöm aki válaszol.



2012. okt. 29. 16:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
NEM MEGOLDÁS! Inkább fordulj ahhoz, akinek tartozol, kérj halasztást.
2012. okt. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Provident? Cofidis? Ezekhez nem kell szerintem jövedelemigazolás.
2012. okt. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehet, inkább ne tartsuk életben a bűnözőket.
2012. okt. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Tudom és teljesen igazatok van, de most sajnos nincs más megoldás.
2012. okt. 29. 18:36
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Kell hogy legyen más, ezzel csak nagyobb bajba kerülsz!
2012. okt. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy hova/mire kell a pénz?
2012. okt. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%
Keres bejelentett munkát.
2012. okt. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%
Az a gond, hogy a kérdező előadja a nagyhalált, de közben nem árul el részleteket. Szerintem kamu a kérdés.
2012. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Elnézést, nem tudok mindig itt lenni, de ettől még nem kamu a kérdés, bár aki ennyiből eldönti, hogy kamu akkor annak lehet mondani bármit, mert úgyis hajthatatlan. Szerintem minden részletet elmondtam, hol élek, nem vagyok hitelképes, más lehetőség kizárva és mit akarok, csak azt nem közöltem eddig, hogy mire kell a pénz. Ahhoz, hogy picit rendbe szedjem magam és segíteni tudjak valakin.

Nem adom elő a nagy halált, kunyeráltam én itt valakitől pénzt vagy mondtam, hogy halálos beteg vagyok, szerintem nem. Csak azt kérdeztem, hogy valaki tud-e ilyet, mert ez ma gyakori probléma, hogy többen nem tudnak felvenni hitelt. Mielőtt kiírtam a kérdést, utánaolvastam több helyen, és úgy véltem nem veszíthetek semmit ha megkérdezem.


A Cofidis és Providentnél is kérnek munkáltatóit.


Épp azon vagyok, hogy bejelentett állást szerezzek, de, hogy banktól feltudjak venni pénzt annak 3 vagy 6 hónapnak kell eltelnie.


Mindenkinek köszönöm a választ.

2012. okt. 29. 20:44
 10/19 anonim ***** válasza:
44%

És azt ugye tudod, hogyha 100.000 Ft-ot kapsz az uzsorástól akkor 200-at kell visszafizetni és napi 10e a kamat? És nem felszólító levelet küld, hanem 2 2 ajtós szekrényt...


Ez hiányzik?

2012. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!