Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol lehet találni magánembert...

Hol lehet találni magánembert vagy uzsorást akitől kölcsönt kérhetek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan mivel kezdenék legszívesebben, de mégis kérem azokat inkább ne, így is van elég bajom. Normál esetben azért soha nem mennék én sem uzsoráshoz, de most tényleg nagyon szükségem van pénzre. Nem vagyok hitelképes, mert a munkahelyemen nem vagyok bejelentve, nem vagyok BAR-os, nincs sehol sem hitelem.

Rokonok, ismerősök kizárva.

Budapesten hol tudok uzsorást találnom?

Köszönöm aki válaszol.



2012. okt. 29. 16:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Szerinted tényleg valaki jó dolgában vagy az izgalom miatt megy uzsoráshoz? Azért, mert nincs más választása és nem akar utcára kerülni. Most vagyok szar helyzetben, idővel vissza tudnám fizetni. De ha ennyire jól tudod mennyi a napi kamat kérlek mondj már egy uzsorást hol találok. Ez volt a kérdésem.
2012. okt. 29. 21:04
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, higgy nekem, 100x inkább kerülj az utcára (úgysem fogja megoldani a problémádat egy egyszeri kölcsön), minthogy uzsorástól kérj kölcsön. Akkor szó szerint véged van.
2012. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy a legrosszabb megoldás az uzsorás, életed végéig neki fogod adni a fizetésed, és még az se lesz elég. Azt írod, hogy valakinek segíteni akarsz. Ez durván fog hangzani, de ha neked sincs, ne akarj adni!
2012. okt. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha adós vagy valahol (bank, vízmű, akármi) velük egyezkedj, meg fogsz lepődni, de rugalmasak is tudnak lenni! Nekik is az az érdekük, hogy fizetőképes ügyfél maradj. Az uzsorás meg csak le akarja nyúlni minden pénzed.
2012. okt. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
40%
Srácok, nem értitek. Nem uzsorást keres a kérdező, hanem hiszékeny, jólelkű embereket, akik hajlandóak neki adni pénzt, amit aztán a büdös életben nem láttok viszont.. erről szól ez itt.
2012. okt. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Hát azt várhatja!
2012. okt. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Hiszékeny embereket át akarok verni??? Te jó ég. Az elején kértem, kíméljenek az ilyenektől.

Nagyon szépen köszönöm mindenki másnak.

2012. okt. 30. 09:38
 18/19 anonim ***** válasza:
78%

Az uzsorással két lehetőség van: 1. Megfélemlít, és nem szabadulsz tőle addig, amíg el nem kapják és le nem csukják. 2. Nem hagyod magad megfélemlíteni, ráküldöd a rendőröket, stb. olyankor elvileg leszállhat rólad.


Azt írod, nincs más választás: természetesen VAN más választás, csak azt valamiért nem akarod.


Valakin segíteni akarsz azáltal, hogy saját magad bajba kevered. A mesékben és a filmekben ez igazán nemes cselekedet, de ez a való világ, itt ez nem működik.


Hát, te tudod.

2012. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Amúgy konkrétan még mindig nem tudjuk, mire is kellene a pénz. Ha már úgyis kiteregeted itt a szennyest, ne légy ilyen szégyenlős, mert így tényleg átverésnek tűnik a kérdésed.
2012. okt. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!