Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fogyasztóvédelmi szempontból...

Fogyasztóvédelmi szempontból reális, hogy a turiban nem veszik vissza azt a ruhát, ami nem lett jó? Levásárolnám pedig.

Figyelt kérdés
Nem próbáltam, fel, mert biztos voltam benne, hogy jó. Itthon viszont nem volt jó, ezért blokkal próbáltam visszavinni (az árcédula is rajta volt, 1.290 Ft volt) és mondtam, hogy levásárolom. De nem fogadták el, azzal az indokkal, hogy használt ruhát nem cserélnek. Szerintem ez egyáltalán nem korrekt.

#használtruha #fogyszatóvédelem
2012. okt. 31. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Használt ruhát valóban nem cserélnek. A cserére hivatalosan csak hiba eseten van lehetőség, egy használt ruha eseten pedig nem lehet bizonyítani, hogy mar eleve hibás volt vagy sem. Méret miatti csere egyébként "rendes" üzletben is kizárólag az üzletvezető jóindulatúan múlik.
2012. okt. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
De eleve használtan vetted a ruhát,és a használt ruhát nem veszik vissza?:o
2012. okt. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!