Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Végrehajtó iroda, parkolási...

Végrehajtó iroda, parkolási kft-k és társai, joguk van pénzt követelni, de senki nem tud érdemben információt adni? A kisemberekkel tényleg ilyen gusztustalanul bármit meg lehet tenni? Mert joguk van hozzá?

Figyelt kérdés

Közeli családtag felhalmozott egy tetemes értékű parkolási büntetést a nevemen lévő autóval -szinte gyerek voltam még, nem tudtam érdemben tenni ellene...-

most iszom a levét fizetek vissza amit tudok. MEgint kaptam egy végrehajtási papírt és felhívtam a végrehajtót, a parkolási céget és senki nem tud semmit. Van már nálam egy befizetés, egy nyugta az adott parkolási kft-től, de se a végrehajtó nem tudja megmondani hogy erre küldtek e ki fizetési felszólítást, se a végrehajtói iroda. De joguk van pénzt követelni és joguk van behajtani. Az ügyvédi irodában -akitől az ügy kifutott a végrehajtóhoz - pedig senki nem veszi fel a telefont ma délelőtt 10 órakor...


2012. okt. 31. 09:53
 1/2 A kérdező kommentje:
javítás: se a végrehajtó se a parkolási cég nem tud érdemben segíteni.
2012. okt. 31. 09:55
 2/2 xy333 ***** válasza:

Hát ez elvileg úgy van ugye, hogy aki nem fizet azért amit igénybe vesz, szopik. Hogy ez esetben erről nem te tehetsz, azt sem a parkoló társaság, sem az ügyvédi iroda, sem a bírósági végrehajtó nem tudhatja, nyilván mindenki ezt mondja. Nincs ebben semmi gusztustalan.


Azt viszont nyilván tudnod kell miért fizetsz, a parkolási irodát kell megkeresned, hogy milyen tartozásokat tartanak nyilván a neved. Ha nem jársz sikerrel, fordulj ügyvédhez.

2012. nov. 2. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!