Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Infót szeretnék kapni a Costa...

Infót szeretnék kapni a Costa Brava nevű cégről? Külföldi munka pályáztatásával foglalkoznak. Érden van az iroda de sosincs ott senki?

Figyelt kérdés
18000ft-ot kérnek el ami tartalmazza a futár benzinköltségét,önéletrajz németre fordítását,stb?
2009. aug. 4. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is érdeklődtem róluk, mert az ajánlat nem rossz... Azt a választ kaptam, ha fizetni kell előre, kamu! Sajnos...
2009. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, sajnos nekem sincs semmi vonalam külföldre... :( Ha lenne már ott lennék én is, így marad az itthoni munkakeresgélés immár 1 éve...
2009. aug. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

hello. emberek. aki irta az teved.(rezben) amire elore kell fizetni az nem mind kamu. de a costaa brava valoszinuleg igen. ugyanis. mind szep es jo amit elmondanak,DE!!!!!! kaptam telefonon egy adoszamot,cegjegyzek szamot ami valos is. a cim is. Erd Tisza ut 7-9. de megjott a szerzodes ket haveromnak. kifizettek a 18000-et de egy regebbi pesti szekhelyu costa brava kft adoszamaa ees cegjegyzekszama volt rajta. ami magaban nem is lenne onmagaban baj. a baj az hogy ez a regebbi ceg mar torolve lett a cegnyilvantartasbol. Hoppa!!!! amire aztmondom hogy szerintem jo, es en is bevallalom.(mar megis rendeltem a sszerzodesuket az a eujobinfo.com. es ez nem reklam. nekem semi kozom a céghez. csak ha ki akartok jutni szerintem itt probalkozzatok. szereny velemenyem szerint a costa brava kft. KAMU!!!!

Tomi.

2009. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Tud valaki a costa brava kft-ről?De enngem csak olyan személy érdekel aki kifizette a 18000Ft-ot,és 3 hónap mulva sem jutott ki külföldre dolgozni ő általuk.Kérlek bennetek ,ha van infótok rolluk,irjatok nekem.Elvagyok keseredve.
2010. febr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
2010. márc. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az előző vagyok...a rendőrség honlapján is fent van a felhívás, ott találtok telefonszámot, amin azok jelentkezését várják, akik fizettek nekik....
2010. márc. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A letenyei rendőrök nagy fába vágták a fejszéjüket!!! Már több mint 1 éve görcsölnek az ügyön, és semmilyen bizonyíték nincs ellenünk. Biztos kevés a munkájuk és ráérnek kínlódni.! Fehéren - feketén le van írva a szerződésben, hogy a Costa Brava Kft. konkrét munkát senkinek nem ad, nem is ígér, csupán segítséget nyújt az elhelyezkedéshez! A munkavállalásra vonatkozóan garanciát sem tud adni! Tehát ez csak 1 lehetőség, nem pedig konkrét munka!Aki a szerződést nem olvasta el, az vessen magára!!! Tiszta vicc ez az egész, ezen csak röhögni lehet!!!! Az ügyvédeink szavaira adunk: hajtsák a nagy semmit, végülis igen, a rendőröket ezért fizetik.... haha

Hajrá magyar FBI !!! :-D :-D :-D :-D

2010. márc. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Előző vagyok! Még valami, aki viszont elolvasta a szerződést, az ugyan szálljon már magába egy kicsikét, hiszen aláírta kettő példányban és a feltételeket elfogadta!!!!! Ezekután miről beszélünk????? Mindenki annyira okos tud lenni.....
2010. márc. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!