Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy kell átutalni pénzt? (lent)

Hogy kell átutalni pénzt? (lent)

Figyelt kérdés

Rendelni szeretnék valamit a netről,és 2 napja csináltam otp junior számlát(tehát ugye számlaszámom már van).Küldenek majd bankkártyát is pár napon belül.De nekem most muszáj lenne megrendelni a netről,és akkor a számlaszámot adjam meg?Vagy ez mindegy,mert a bankkártyaszámom ugyanaz lesz,mint a számlaszámom?Valamint hogy mivel külföldről rendelek,euróban kéne utaljak.És a számlám forint alapú..lehet azt,hogy a bankban átváltják,és úgy utalják?

Köszi előre is a válaszokat, még kezdő vagyok eléggé a témában,mert 15 vagyok.(utánanéztem a neten,hogy hogyan működik ez az egész,de sok minden nem világos,és attólis félek,hogy valamit rosszul néztem meg) :]



2012. okt. 31. 16:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi,hogy ha majd megkapom a kártyámat,akkor azon automatikusan annyi összeg lesz,mint amennyi a számlámon van? Szóval a kettő összeköttetésben van ugye?
2012. okt. 31. 17:05
 2/6 anonim ***** válasza:
bankkártya és a számlaszámod nem ugyan az..utalni pl neten is tudsz ha van hozzáférésed,ha nincs akkor be kell ballagni a bankba...forint és eurónál van ahol bajos attól függ milyen alapú a számla...1*rűbb ha bemész
2012. okt. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Csuhi81 válasza:

Én úgy tudom, hogy csak dombornyomott bankkártyával tudsz neten rendelni közvetlenül. A junior szerintem nem az.

Én paypalon keresztül rendeltem párszor ebay-ről. Össze kellett kötnöm a számlámat a paypal számlámmal és akkor biztonságosan tudtam fel le utalgatni a pénzt.

2012. nov. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:]
2012. nov. 2. 23:58
 5/6 anonim válasza:
otp juniorral ne is álmodozz internetes vásárlásról
2012. nov. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mar mindent megoldottam.amugy neten is lehet vele vasarolni meg atutalni mert mastercard kartyat is kaptam hozza:]
2012. nov. 9. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!