Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ápolási segély igénylése után...

Ápolási segély igénylése után kijönnek az önkormányzattól környezettanulmányozásra?

Figyelt kérdés
Aki igényelt már írja le nekem mi a menete legyen szíves,köszi

2012. okt. 31. 19:23
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Igen kijönnek. Én amikor beadtam az igénylést, mondták, hogy valószínű mikor tudnak jönni. De nem akkor jöttek, hanem következő héten, és nem értesítettek előtte. Nyilván direkt volt ez így... Kérdezgettek a házról, milyen helyiségek vannak, hány szoba, fürdő, mivel fűtünk, bojler milyen, stb... Hány személy lakik ott. Anyagi helyzetről kérdeztek még. Az ápolásra szorulót is kérdezték, milyen betegsége van, mennyire tudja magát ellátni. Ilyesmik. Aztán pár nap múlva küldték a határozatot, hogy döntöttek.

2013. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!