Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elegem van az irodai munkából,...

Elegem van az irodai munkából, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elegem van a sok aberrált, elcs*szett életű idiótából, és b-lan p-ból akik a napi 9-17:30-ig tartó unatkozásuat azzal teszik színesebbé, hogy a másikat b*sztatják. Multinál dolgozó közgazdász vagyok, mit tudnék csinálni, amihez nem kell naphosszat degenerált emberekkel egy levegőt szívnom és értelmes, örömet okozó munkát végezhessek?
2012. nov. 1. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el útépítőnek, ahol 40 fokban állsz a betonon és még visszasírnád ezt a helyzetedet... Minden munkának meg van a maga előnye és hátránya. A tiednek ez. Ha nem tetszik (és tudsz!!!), válts! - Egyébként a mai világban az is nagy dolog, h van munkád. Bocs, ha kemény voltam, de sehol nem egyszerű az élet.
2012. nov. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretnék multinál dolgozni, irodában, de sajnos nekem csak egy 8 osztályos meló jutott. Néha úgy érzem, kár volt diplomát szerezni.
2012. nov. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát néha én is, de komolyan.
2012. nov. 1. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!