Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi pénz fölött kezelik...

Mennyi pénz fölött kezelik azembert kiemelt ügyfélnek egy banknál és mi jár egy ilyen kiemelt ügyfélnek?

Figyelt kérdés

pl lekötés esetén magasabb kamat, uganúgy kockázatmentesen?

ha igen, mekkora ez a kamat?


2012. nov. 6. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez bankonként változó, van ahol azt nézik, hogy mekkora a számlaegyenleg, van ahol a rendszeres jóváírások összegét nézik.
2012. nov. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

50 milliónál kezdődik, de 500-tól igazán kedvesek az emberrel :)


nagyon magasabb kamatokra ne számíts lekötés esetén. inkább befektetési alapokat szokták nyomatni

2012. nov. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pontosítsunk:

50 milliónál már ha betelefonálsz, akkor valószínű "szobára mégy", és nem sorszámot húzva "ablakozol".

Ennyi! :))))

2012. nov. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kiemelt ügyfélként:


- nem állsz sorba a kis sorszámoddal, hanem behívnak egy privát szobába és még kávéval is kínálnak

- nem kapsz semmitmondó leveleket a banktól meg mindenféle fiszf@sz hülyeségekkel nem csesztetnek

- ha valami gond van akkor FELHÍVNAK személyesen, nem pedig küldenek egy felszólító levelet valami faktoringgal fenyegetőzve

- Igazán komoly pénzeknél személyes ügyintéződ is van aki arra hivatott, hogy fényesre nyalja a valagadat

2012. nov. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!

Hát amit a 4-es részletesen leírt, kb. ugyanerre gondoltam én is, amikor azt írtam, hogy "szobára" mehetsz, stb.


De ez még mindig nem jelenti azt, hogy a többinél magasabb kamatot, egyebet kapsz a banktól a pénzedért.

Szeretnek ők téged a pénzedért, meg valami megbecsülést és kiemelt figyelmet is kapsz tőlük a pénzedért, no de magasabb kamat és hasonlók??? Annál saját magukat jobban szeretik!!!!

2012. nov. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!