Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne egy kevés...

Hogyan lehetne egy kevés plusz pénzt keresni munka mellett?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, dolgozom napközben. Csak hát mint oly sok embernek, nekem is kevés pénzből kell megéljek magamban.

Szüleimre nem akarok támaszkodni(nem is nagyon tudnék sajnos). De sok minden eszembe jutott már. Kicsit tisztességtelenebb is(nem rablás, meg ilyenek, hanem mondjuk aukciós oldalon meghirdettem egy telefont, ami nem volt nálam, és mikor kifizették, elutalták az árát, és én meg vettem egy ugyan olyan típust olcsóbban, és maradt pár ezer ft-om).

Ilyenekre gondolok. Az internet világában biztos akad olyan dolog, amivel lehet 2-5-10 ezer forintot keresni havonta. Ami valljuk be, mindenkinek jól jön szerintem.

Ha valaki tud ilyen leleményesebb munkát, annak megköszönném, ha megosztaná velem és másokkal.



2012. nov. 6. 20:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
53%

üzletelj... veszel vmi ebay-en itthon el tudod adni vaterán drágábban.

csinálj érdekes videókat, nyomd fel jutubra, rendel az accodhoz adsense acc-ot és reménykedj h több100ezren megnézik a videókat..

2012. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én olyanokat ismerek, akik este vagy hétvégén pl. pizzafutárként dolgoznak, vagy kávézóban felszolgálóként. (Ha mégis becsületes munkára adnád a fejed :) )
2012. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szoktam ebay-ről venni dolgokat. Pl veszek egy rossz, törött kijelzős mobilt, megveszem az alkatrészt, és eladom. Ezt vagy 4x eljátszottam, és rájöttem, hogy sok idő, és addig a pénzem benne áll, és nem is biztos, hogy tudok rajta keresni. Eddig mondjuk sikerült. De kicsit kételkedem.

A "becsületes munkával:)" pedig az a bajom, hogy faluban élek, így le vagyok rendesen korlátozva sajnos.

2012. nov. 6. 21:08
 4/11 anonim válasza:
a youtube-ot se viccből írtam:)
2012. nov. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
youtubenál 1 millió megtekintés az ~700$, bár ezt azért sok minden befolyásolja. és ez egy átlag.
2012. nov. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Válasz25 válasza:
0%
tippmix
2012. nov. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Akkor a youtube-hoz valami nagyon egyedi, és új dolgot kellene csináljak, meg jó sok szabadidő se lenne hátrány:D


Tippmix meg hülyeség szerintem. Lehet most olvasni a bundameccsekről meg, hogy most is a bl kiszámíthatatlan, úgyhogy fogadni meg pókerezni, meg más online nyerőjátékot nem űznék.

2012. nov. 8. 00:50
 8/11 anonim ***** válasza:

Az előbbi okos döntés :)

Írtad, hogy falun élsz, eseleg ott az időseknek nem lehetne besegíteni a ház körül kis zsebpénzért?

2012. nov. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nyáron volt, hogy lenyírtam a füvet az idősebbeknek.

Télére gondoltam, hogy fát vágok nekik, csak szükségem lenne egy fűrészre, és nem tudom, hogy megérné-e befektetni egyre.

2012. nov. 9. 00:39
 10/11 Válasz25 válasza:
33%

pénzt csak pénzből lehet csinálni

nekem majdnem 1 havi fizetés kijön a tippmixből

2012. nov. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!