Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha én mondok fel a próbaidő...

Ha én mondok fel a próbaidő alatt vagy után akkor is kapok segélyt?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha te mondasz fel, bármikor, nem kapsz segélyt.
2012. nov. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem attól függ. Ha meg van a jogosultságod, 365 nap munkaviszony, vagy 365 nap együttműködés a munkaügyi központtal akkor jár az FHT, esetleg a munaknélküli támogatás.
2012. nov. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2007 óta jogviszonyba álltam, ebbe volt igaz Gyed és Gyes is ! Majd 2012 Szept. 13 .-án felmondott nekem a felszámoló cég (felszámolás alatt van az előző munkahelyem ).Okt. 8 .-án beléptem egy új helyre tehát nem volt 30 napnál hosszabb megszakítás .Ez a hely nem egy korrekt hely ... ezért mennék segélyre amíg nem találok jobbat ! Köszönöm a válaszokat !
2012. nov. 10. 08:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom nem véleményt kérdeztél, de szerintem ha fizet a jelenlegi céged, akkor maradj ott, amíg találsz mást,közben lehet keresni,de mégis van valamennyi bevételed.
2012. nov. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!