Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tapasztalatok a Quaestor...

Tapasztalatok a Quaestor befektetésekről?

Figyelt kérdés

Nekem most van náluk egy egy OTP-s euró alapú kötvényem évi 5,7 %-os bruttó kamattal. Az egyéb forint alapú kötvényeknek most éves szinten 10 % feletti kamata, az EUR kötvényeknek 4,5-5 %.


[link]


Jobban megéri, mint egy sima bankba tenni, de felmerült bennem, hogy nem túl kockázatos-e. A kötvények kibocsátóival nem igen lehet gond, mert azok nagy cégek, többnyire az OTP, De ha a Quaestor bedől, akkor mi van? Mert az viszont egy elég kis cég.



2012. nov. 8. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Én alapba tenném a pénzem egy részét, most már vannak abszolút hozamú alapok is, pl. az Equilor-nál. Nézz körül a neten!
2012. nov. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy a Quaestor elég biztos lábakon áll, nem kell félned intézményes csődtől...
2012. nov. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. nov. 9. 13:44
 4/9 anonim ***** válasza:
A Quaestor brókercégről bővebben [link]
2013. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Amúgy a Quaestor elég biztos lábakon áll, nem kell félned intézményes csődtől..."


https://www.youtube.com/watch?v=xk_YMdCVrlc

2015. márc. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

" Amúgy a Quaestor elég biztos

lábakon áll, nem kell félned

intézményes csődtől..."


Te olvasol híreket???

Most ment csődbe. Szuper tanácsot adtál...

2015. márc. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2013. januárról beszélünk, akkor még a Külügymin.-nak 16 milliárd Ft-ja pihent Tarsolyéknál. Igen, olvasok, és ugyanúgy, ahogy Te sem, én sem gondoltam volna, hogy a nyugdíjak államosítása után a kormány ily módon akar pénzt rabolni az emberektől...
2015. ápr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

" ugyanúgy, ahogy Te sem, én sem

gondoltam volna, hogy a nyugdíjak

államosítása után a kormány ily

módon akar pénzt rabolni az

emberektől..."


1. Hogy jön ide a nyugdij? Sehogy.

2. Nekem nem volt pénzem ilyen bizonytalan helyen.

3. Akinek volt az pedig iszonyat jol jart mert kartalanitjak sajnos!! Ráadásul névértéken ami nagyon durva! Jobban járnak majd sokan mintha nem csodol be.

Na ez az amit nem tudtunk! Ha tudom akkor én is oda viszem a pénzem!


Normalisan itt bukni kéne a befektetőknek. Ahogy minden más hasonlo cég bukásánál van. De ez kivétel. Ugyan miért ???

2015. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az lett a vége, hogy megvártam, míg lejárt, és kivettem. Éreztem, hogy valami nincs rendben a Quaestor körül, és nem bírtam tovább idegileg. De amíg bent voltam, szerencsém volt a magasabb hozamokkal.
2015. ápr. 24. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!