Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A hamis ruházatokat miért nem...

A hamis ruházatokat miért nem adják oda a szegényeknek?

Figyelt kérdés
Amiket a vámosok lefoglalnak. Csak azért mert a cipőre, ruhára nem Nike, hanem Like van írva. És ezért elégetik. Közben a sok szegény embernek nem jut ruha.

2012. nov. 12. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értek vele egyet, de

Azért, mert jó eséllyel visszajutna a piacra. Én láttam már olyat, hogy a segélycsomagokat romák árulták a piacon...

2012. nov. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a Baileysnek dolgozom, és mi pedig megsemmisítjük azt a Baileyst, aminek már csak kevesebb, mint 6 hónap a lejárati ideje.. onnantól ugyanis nem lehet árulni... pedig azzal még a világon semmi baj nincs, bárcsak nekünk adnák... de nem, különben erre játszanának az emberek, gondolom.. A megsemmisítés szükséges rossz.
2012. nov. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg a cigaretta elkobzása. Vagy 1000 karton cigarettát semmisítenek meg, közben meg de jó lenne ez az államnak, mint bevétel.
2012. nov. 12. 22:56
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Én régebben hallottam olyat, hogy a hamis márkajelzést eltávolítják és odaadják a rászorulóknak. Nem tudom ilyen van-e még, lehet már nincs...
2012. nov. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már nincs ilyen, mindent megsemmisítenek, 2 okból:


1., Visszakerülne a piacra


2., Gondolkodj egy picit egy ruhagyáros fejével:

Én vagyok a NIKE magyarország. Bekerül az országba 1 konténer MIKE ruha, ami pont olyan, mint az enyém. Ha ezt megssemmisítik akkor semmi gond nincs. Ha szétosztják akkor kevesebb NIKE ruhát fognak venni az emberek. Meg úgy általánosságban kevesebb ruhát fognak venni az emberek, hiszen kaptak ingyen.


Namost ez rossz a NIKE cégnek, mert nincs bevétele és rossz az ÁLLAMNAK IS, ugyanis nincs adóbevétele.


Ergo a szegényeken kívül mindenkinek rossz.

Na ezért nem osszák szét.

2012. nov. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!