Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Energia ital gyártás?

Energia ital gyártás?

Figyelt kérdés

Sehol nem találtam ezzel kapcsolatba irományt hogy pénzbe kb. mennyi mi kell hozzá és hogy mit kell elintézni meg ilyenek hogy valaki energia ital gyártásba foghasson!

Válaszokat elöre köszönöm!



2012. nov. 14. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyár kell hozzá. Komoly gépek, szakképzett alkalmazottak, na meg persze cég... 10 millió alatt biztos nem lehet kihozni, és akkor még semmi sem garantált. Én mindig a legolcsóbbat veszem, tehát olyan őrületes hasznot rajtam egyik cég se érhet el.
2012. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha a legyártásával megbízok egy ital gyártással foglalkozó céget?
2012. nov. 14. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Az jó. A maradék idődben meg megtanulhatsz magyarul.

Miért akarsz még egy gyilkos szert gyártani a meglévő mellé?


Ha valaki ilyen alapszinten nem ért hozzá, annak kár is belefognia bármiféle cég indításába. Sem gyártatni, sem gyártani nem fogsz tudni sikerrel.

Ilyen jellegű terméket kis tételben sem előállítani, sem forgalmazni nem lehet. Az említett tízmilliót bátran szorozd meg százzal. Ha az megvan, jöhet a következő kérdés.

2012. nov. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg persze az sem árt hogy tudod hogy hogyan kell elkészíteni az energiaitalt.
2012. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!