Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan terveznek meg egy...

Hogyan terveznek meg egy processzorgyárat?

Figyelt kérdés
Ilyen témájú könyvet keresek (angolul is). Mind technikailag, mind üzletileg, szervezetileg érdekel. Hogyan fognak hozzá, mennyien, meddig tart, kik csinálják, milyen tudású emberek stb. Általánosabban is érdekel, hogy bonyolult/high tech gyártásfolyamatokat hogyan terveznek meg.

2012. szept. 19. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az Intel simán kiadja neked a terveket.

Te láttál már processzorgyárat, hogy milyen biztonsági körülmények vannak, egy szimpla gyárlátogatáson?


Ezek olyan belső, üzleti titkok, amik már nem szimpla üzleti, de inkább nemzetgazdasági, nemzetbiztonsági titok körébe esik.


Persze megpróbálhatod, dobj egy e-mail-t az info@intel.com-ra, hátha mégis elküldik.

2012. szept. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez annyira bonyolult, hogy egy termelésszervezéssel foglalkozó műszaki menedzser is napokig írná a választ rá.
2012. szept. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elsőnek: tisztában vagyok azzal, hogy egy jelentős részük ezeknek a dolgoknak üzleti titkot képez, nyilván ilyen mélységig nem találhatok információkat, de nem is konkrétan egy bizonyos gyár megvalósítására kérdeztem. Ez egy piac, léteznek elterjedt gyártástechnológiák, olyan közös tudás, amit egyetemeken tanítanak, átfogóbb elvek, áttekintések, piackutatások stb. Nem szükséges gúnyosan értetlenkedni, konstruktív válaszokat várok vagy semmilyet.


Másodiknak: Úgy tűnt, ez az egyik legbonyolultabb dolog a világon, ezért is érdekel :)

2012. szept. 20. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!