Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol lehet beégetni egy vállalk...

Hol lehet beégetni egy vállalkozót, ha megbizhatatlan, vagy rossz munkát végez a net-en?

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 10:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs, ugy hangzik, hogy a net-en végzi a rossz munkát. Persze nem ugy értettem. Egy kőművesről van szó.
2012. nov. 15. 11:00
 2/8 anonim ***** válasza:

ha nem ismert a neten, akkor kb sehogy.


amúgy meg beperelheted, hogy nem teljesítette a szerződésben foglaltakat és ezért kártérítést kell fizetnie.


fel is lehet mondani neki azonnal és keresel mást, stb.

2012. nov. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy bizonyíték nélkül állítasz róla valótlant, akkor beperelhet rágalmazásért-hitelrontásért.
2012. nov. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem beégetni kell, hanem kártérítést kell kérned. Fordulj az iparkamara Békéltető testületéhez.
2012. nov. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
JA! ehhez persze számla és árajánlat kell, vagy valamilyen módon bizonyítanod, hogy mire adtál megbízást.
2012. nov. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én csak ugy gondoltam, hogy van egy oldal, ahol nyilvánosságra lehet a panaszokat hozni. Megérdemelnék sokan.
2012. nov. 15. 12:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezzel ne próbálkozz, mert pórul járhatsz.
2012. nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tékozló Homár ilyen asszem.
2012. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!