Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elúszott a pénzem?...

Mit tegyek? Elúszott a pénzem? (vatera)

Figyelt kérdés

Rendeltem egy medált 2500 forintért. 10-35 nap volt a várható postázási idő, mivel a termék külföldről jön. Már egy hónapja lejárt az idő, azóta nem is válaszol egy levelemre sem az eladó, pedig előtte kedves volt és azt mondta, ha nem jön meg, akkor visszautalja a pénzt. Nos azóta egy levélre sem válaszol. Vaterán mindenki pozitív értékelést ad róla és mindenki azt írja, h megkapta a terméket. Ha ő feladta a medált és a többi, csak a postán veszett el, akkor nekem miért nem válaszol?

Beszéltem a vaterásokkal, ők is írtak neki egy velszólítólevelet és azt mondták h menjek el a rendőrségre. Elmentem, de enyhén kiröhögtek az összeg miatt, majd hazaküldtek.


Akkor úszott a pénzem??


2012. nov. 16. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
ja elúszott
2012. nov. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem úszott el, hanem a kedves eladó beszívta és most szégyelli magát.

Tudom én is eladó vagyok és látom hogyan jönnek mostanában a dolgok:

- vagy még meg se jött hozzá

- vagy a vámon van

- vagy elkobozták a vámosok


Írj neki egy levelet, hogy te nem akarsz semmi rosszat de kérem írja meg hogy mi van a csomaggal várj-e rá vagy sem.

Illetve ha nagyon sok idő múlva jönne meg vagy nem tud róla kérd meg hogy utalja vissza az összeget az alábbi névre és számlaszámra:


ide írod az adatokat


Aztán csak válaszol.

Ráírhatsz vaterán is.

2012. nov. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A termék egyből hozzám jön elvileg.

Írtam már neki mindenhol, nyugodtan megfogalmazott leveleket. :/

2012. nov. 16. 20:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Link az eladó termékeihez a vaterán?


Lehet nem volt ajánlott és ellopták a postán. Nah az elég valúszínű am mert kétlem hogy ajánlottal postáznának 1 darabot mert az nagyon drágá külföldről.

2012. nov. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az eladó nemválaszól a leveledre üzeneteidre hát miért kérdezed ? Persze hogy eluszot a pénzed ! Nefelejtsd el elöre senkinek nemszabad utalni mert mivan ha én is elutalom a pénzt és semmit nemkapok ?? Én személyes átvetelel veszek meg mindent. Egyszer vettem windowst de számitógép üzletböl de még az utánvétel is becsaphatnak,mert ugye rajt az érték amig azt nemfizeted ki nemkapod meg aztán mikor fizetsz kitudja mia a tartalom ? Én az aprühirdetésből személyes vásárlást választom , tőlem elöre nemkap pénzt és ha nemtetszik a kinézet áru akkor se veszem meg. Most a saját károdból tanultál hogy vannak csaló emberek.
2012. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!