Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem leszek túl öreg, ha...

Nem leszek túl öreg, ha tanulmányaim végeztével 26-27 évesen jelenek meg a munkaerőpiacon?

Figyelt kérdés

Nagy hátrányban leszek?


Az oka amúgy, hogy 5 éves középsuliba jártam, majd 2 év alatt megcsináltam a 4 logisztikával kapcsolatos szakképzést, most csinálom a Bsc-t, illetve utána még mennék logisztika Msc-re.


Ha ez megy minden csúszás nélkül, akkor is 26 leszek. Már most egyetemen is 2-3 évvel idősebb vagyok szaktársaimnál, ezért fogalmazódott meg bennem a kérdés.


2012. nov. 16. 16:05
 1/3 anonim válasza:
Az msc képzés mellett már dolgozhatsz és akkor még csak 24leszel. Az pedig belefér.
2012. nov. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem leszel hátrányban. Lehet már korábban is dolgozni, de nem veszik komolyan a 22-23 éveseket igazából sehol. Aztán a kor előrehaladtával minden varázsszerűen megoldódik.


Amúgy hadd kérdezzem meg, milyen 4 logisztikás szakképzést végeztél? Én most fejeztem be a logisztikai ügyintéző OKJt, és most kezdtem bele a nemzetközi szállítmányozási ügyintéző OKJ-be.. van még 2? :o

2012. nov. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Logisztikai műszaki menedzserasszisztens felsőfokú szakképzést csináltam a középsulimban érettségi után, és ebbe valahogy be volt integrálva a logisztikai ügyintéző középszintű OKJ meg valami másik, egy emelt szintű OKJ. A középsuli szorosan együttműködik az egyetemmel és valahogy meg tudták oldani. A végén pedig ilyen nagy komplex vizsgát tettünk.


Utána meg volt még a speditőr (fuvarszervező), de lehet, hogy az ugyanaz, mint a nemzetközi szállítmányozás. Mindazonáltal abból csak 20 tétel kellett megtanulni, mert valahogy elintézték, hogy akinek megvan a logisztikus FSZ, az kapjon mindenből felmentést, amit elvégzett, így maradt ennyi.


Pontosan nem tudom hogy csinálták.

2012. nov. 16. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!