Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hallott már valaki az Effektiv...

Hallott már valaki az Effektive Solutions K. F. T-ről? Ma hívtak fel, hogy menjek be állásinterjúra a debreceni irodájukba, de nem találok róluk semmit az interneten. Ez elég gyanús nekem a mai világban. Remélem, hogy nem olyan lessz mint a Zepter.

Figyelt kérdés
Ha tudtok írjatok tapasztalatokat a céggel kapcsolatban. Köszönöm.

#Zepter #állásinterjú #Effective Solutions kft
2012. nov. 21. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Cégnév:


Effective Solutions Kft.


Cím:


2011 Budakalász Árvácska utca 11.


Adószám:

24064727

Alapítva:

2012. július 9.


A fenti

Effective Solutions Kft.

főtevékenysége: 8559 TEÁOR


feketelista.hu-n még rákereshetsz. Én nem mást, de azzal, ha bemész, sokat nem veszíthetsz.

2012. nov. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, de időközben elmentem az interjúra. Bár ne tettem volna, megígértek fűt fát, irodai munka, versenyképes fizetés, jutalék stb. Aztán másnap bementem próbanapra reggel 9-re és azzal a dumával, hogy elmegyünk bemutatót tartani elvittek engem és még egy hölgyet Nyírbéltekre. Itt kipakoltak a kocsiból, a kezünkbe nyomtak egy köteg üdülési csekket és közölték, hogy kezdjünk kopogtatni mert ha akarjuk a 8o ooo FT-os fiyetést akkor el kell adnunk 6o darabot különben semmi nem jár. Persze első nap még ők visznek el de innentől kezdve saját költségen kell eljúss a falvakba. Nos kb ennyi volt, én senkinek nem ajánlom őket. Inkorrekt cég. Össze vissza hazudoznak!
2012. nov. 27. 01:03
 3/4 anonim válasza:
hali...az effective solutions nagy kamu, ha rendes munkát akarsz ne náluk keresgélj.
2012. nov. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is voltam az interjún. Tényleg megígértek mindent. Jó fizetés, fiatalos csapatban való munka, előrelépés. Már másnapra elhívtak próbanapra. 9-re kellett menni, majd egy kávé mellett megbeszéltük, hogyan mit fogunk csinálni a nap hátralevő részében.

Kimentünk busszal egy helyre, persze ha nem lett volna bérletem akkor saját költségen kellett volna megvennem a jegyet...és akkor kezdődött is a jól megszokott házalás. Minden üzletbe bementünk egymás után, volt közöttük cukrászda, dohánybolt, kis abc, italboltbolt. A feladat minél erőszakosabban ráerőltetni a tulajra, vezetőre, hogy ugyan vegye már meg a kuponokkal teli kis füzetet 7000 Ft-ért, mert akkor nagyon jól jár ő is, mehet enni, az alkalmazottak is, meg persze te is mert valamiből össze kell szedned a 80 000 Ft alapfizetést. Volt olyan vezető, aki több mint 2 éve nem is járt étteremben mert nem tehette meg, hogy elmenjenek a feleségével egy jót vacsorázni, mert örülnek ha kifizetik a bolt bérleti díját és eléldegélnek valahogy. A cég egy vicc, nem telefonon keresztül kell eladni, hanem egész nap trappolni, hogy az alap 80 000 Ft meglegyen, és még az sem biztos. Kerülje el őket mindenki.

2014. szept. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!