Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Be vagyok jelentkezve a...

Be vagyok jelentkezve a munkaügyi központba már június óta, azóta kaptam egy könyvet és megbeszéltük ha nem találok munkát akkor menjek vissza november 7-én mert akkor keresnek nekem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

7-én éppen külföldön voltam próbáltam munkát találni, ezt tudattam is a munkaügyis csajjal. Azt mondta kapok haladékot 1hetet adott (ez csütörtök-pénteken volt). Közben vissza jöttem még hétvégén mert nem jött össze a munka külföldön, de olyan szerencsém volt hogy szerdán már találtam állást és be is jelentettek. Viszont a munkaügyis csaj már szerdán kiküldte a figyelmeztetőt hogy menjek be vagy felbontják velem a szerződést.


A kérdésem a következő. Szerintetek lehet-e abból valami gond hogy most kihúznak a listáról és majd később valamikor jelentkezek újra a munkaügyi központba? Eddig sem segítettek elhelyezkedni, ezután sem fognak. Viszont bozonyos támogatást így kapok csak.


Szerintetek mi legyen?


2012. nov. 22. 06:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha felbontják a szerződést, 1 éven keresztül semmire nem leszel jogosult, max regisztrálnak, de semmifele segelyt nem kapsz. Nem olyan nagy dolog arra az 5 percre bemenni.
2012. nov. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!