Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A neten olvastam, hogy vannak...

A neten olvastam, hogy vannak sportfogadó közösségek ahol, van egy közös tőke amit mindenki használhat vézhelyzet esetén utána pedig visszarakja. Hol találhatnék ilyet?

Figyelt kérdés

2012. nov. 23. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem értem ennek a lényegét. Elmagyaráznád?
2012. nov. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van egyfajta taktika online fogadasra amivel lehet pénzt nyerni mindegy, hogy 5 vagy 10 fogadást vesztettél, de erre szükség van tőkére ha esetleg nem jönne be hamar az első fogadás.Olvastam, hogy egymás biztositása érdekében van ilyen közösség.
2012. nov. 23. 14:31
 3/3 hookuszpook ***** válasza:

Nekem is érthetetlen a dolog. És szerintem veszélyes. Így mindenki könnyedén, illetve inkább könnyelműen fogadna bármilyen meccsre. Ennek az lenne a vége, hogy elfogy a"biztonsági" tartalék. Szerintem.

A rizikó nélküli fogadást én másképp oldom meg. A lényege az, hogy bármi legyen az eredmény, mindenképpen nyerek. Itt nem írhatom le, hogy hol tudsz erről olvasni, mert kitiltanának, de ha érdekel, írj privátban, küldök egy webcímet.

2012. nov. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!