Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire vagytok megelégedve...

Mennyire vagytok megelégedve az internetes vásárlással?

Figyelt kérdés
Most konkrétan ilyen kuponvilágosra gondolok.Rendeltem mosószert Arielt 2 csomaggal átutalással egy kártyáról egy időbe és csak az egyiket kaptam meg.Már 4X hívtam őket,a kuponomat megtalálták de a szállítók hibáznak stb. Majd megkapom mindig ez a válasz.Egy hónapja várok.Ezen kívül megrendeltem egy készüléket amire 2 hetet vártam maj felhívtam őket mondták 1 héten belül szállítják.Ez 10 napja volt.És még néhány ilyen esetem van.
2012. nov. 23. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem elegem lett a kuponosokból...

az egyiket már ügyvédi tértivevényes levéllel kellett fenyegetnem hogy 1 hónap után visszaadják a 27000 forintomat .


egy másikat meg fel kellett volna jelentenem, mármint csatlakozni egy tömeges feljelentéshez, de aztán az elfelejtpdött ahogy külföldre jöttem az 9000 ft volt

2012. nov. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kuponos vásárlást nem ismerem. Vidéken lakom,így szinte mindent az interneten szereztem be.Igaz a szállítóval meg kellett küzdenem (nagy értékű szivattyú alkatrészeit ellenőrizve vettem csak át az árut) az elém rakott készüléken írjam alá az átvételt,de ezenkívül más bajom nem volt.A megrendelés helyéről pontos tájékoztatást kaptam a termékkel kapcsolatban mi több a szállítás körülményeiről és pont ők javasolták:ne vegyem át az árut amíg nem ellenőriztem!! Az viszont bosszantó,ha a szállítással megbízott cég embere a te vagy a megrendelési hely hátrányára akar pénzt keresni!!! Ne dőljön be senki annak,hogy siet!!!
2012. nov. 24. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És ártól függetlenül sok dolog igen gagyi pl fogkefe fej!
2012. nov. 24. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!