Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Teleshopot és társait...

A Teleshopot és társait valamint az Ezos/Telefonálj most műsorokat miért nem tiltják be?

Figyelt kérdés

#pénz #betiltás #teleshop #telefonos műsor
2012. nov. 24. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért kéne? Szerintem is hülye műsorok, de nincs semmi oka hogy betiltsák.
2012. nov. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Főleg addig nem, amíg van rá kereslet. És biztosan észrevetted, hogy van. Vicces, de mégis.
2012. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ütközik törvénybe.
2012. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is be kellene, főleg az öregek miatt. Múltkor kapcsolgatás közben ott hagytam pár percre és valami misztikus nap miatt a kedvenc számokat jósoltak. Betelefonált egy nő és mondta 12 na ezért aztán érdemes volt.
2012. nov. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kötelező hívni őket. Aki h*lye, az meg haljon éhen.
2012. nov. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 pilátus válasza:

elég szomorú, hogy az előttem válaszolók így vélekednek. Az államnak a kötelessége lenne segíteni az elesetteket, gyenge érdekérvényesítő-képességűeket, de a Teleshop meg az Ékszer Show pont ezeket az embereket zsákmányolja ki. Olcsó, használhatatlan, bóvli sz@rokat árulnak iszonyatos pénzekért és olyan csábító reklámokkal, amiknek demens, folyamatos fájdalommal élő, magányos öregasszonyként tényleg borzasztó könnyű bedőlni! Az összekuporgatott nyugdíjukat rabolják el így.

Csomó teleshop-os termék direkt az öregeknek szól, olyan ígéretekkel csábítják őket, hogy "vegye meg ezt a karkötőt, és egycsapásra elmúlik a fájdalom!" meg "ha ezt a serpenyőt használja, biztosan gyakrabban átjönnek majd az unokák, hogy együtt főzzenek!". Igazi aljas, vérszívó marketing! Az államnak kötelessége lenne ezeket a rablóbandákat kitiltani az országból, ha egy kicsit is törődnének az elesettekkel.

2021. jan. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!