Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Erzsébet-utalvány, hogy is...

Erzsébet-utalvány, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Először vásárolnék vele. Nagyon sok mindent olvastam, hogy állítólag az ásványvizet sem engedik abban fizetni, ez tényleg igaz? Vagy ez olyan, mint a régi francia kajajegyek, hogy néhány eladó rugalmasabb, néhány meg húzza a száját?

Konkrétan az érdekel, hogy csak étel, és étel alapanyagok, vagy innivaló (gyüm.lé, ice tea, filteres tea) is belefér? Hiszen ez is fogy egy családban, mit visz a gyerek iskolába, ha nem egy fél literes valamit, hogy igyon? Vagy ha nem csapvizet iszik (amiről már mindent mondanak, hogy mi van benne...) akkor nagyzol?

Szóval nem értem, valaki világosítson fel, mit lehet és mit nem!



2012. nov. 26. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Alapjában élelmiszerre van, de szerintem pénztáros függő, hogy mire fogadja el.
2012. nov. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig mindenre elfogadták. Bár a legtöbbször egy nagybevásárláshoz hozzádobom az egészet. (5000Ft)
2012. nov. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tisztálkodószert is lehet érte kapni?
2016. dec. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szeszes italt nem
2016. dec. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!