Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkanélküliek! Ti minden...

Munkanélküliek! Ti minden lehetőséget megragadtok?

Figyelt kérdés
tehát jelentkeztek pl mekibe is, vagy oda nem mert "diplomával nem akarok krumplit sütni" stb.
2012. nov. 29. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen helyzet függő Nyilván akinek gyereke van és ételre iskolára kell az jelentkezik arra is.
2012. nov. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt már ahhoz is kell egy "alapfokú sütési bizonyítvány" lassan.


Amúgy nincs lehetőség sem. Ahol van 1 üres állás, oda haveri urambátyám alapon bekerül valami ismerős.

2012. nov. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Nem nyilvanos válasza:
61%
Szerintem semmikepp..Mindenkinek ismernie kell onmagat,a penz nem minden..Nem erezned jol akkor magad, ha egy olyan munkat vallalnal, amirol tudod, hogy a te kepessegeiddel, adottsagaiddal annal 10x jobb allast is talalnal. En lassan negy honapja keresek munkat, tobb mint 34 helyre vittem szemelyesen oneletrajzot, kb ugyanennyit elkuldtem neten, plusz ujsagok, stb. Sajnos mai napig nem jartam sikerrel, voltam ugyanolyan szituacioban mint jelenleg te is, egy het utan felmondtam, mivel egyszeruen nem ereztem jol magam es rajottem, hogy penzert nem erdemes feladni az onbecsulest.
2012. nov. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
1 éve keresek munkát, mindenre jelentkezek, még vécés néninek is, naponta küldök el 20 önéletrajzot, megyek személyesen is, telefonon is érdeklődök, 1 év alatt sehova nem kellettem. Aki válogat az nem tudom mire számít egyáltalán... Magyarországon nem lehet válogatni, mert nincs munka.
2012. nov. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akkor is ilyen bőszen beszélnél önbecsülésről ha éhen halnál? nem mindenki tud hazaköltözni az anyjáékhoz akik etetik ha ő nem dolgozik
2012. nov. 29. 14:49
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Ilyenkor dobbantani kell,vagy másik szakma.Erre mondom,hogy nem szabad ,,büfé-ruhatár-kommunikáció BSc-re menni",mert ezek a mekis szakok se.
2012. nov. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, számolatlanul küldöm az önéletrajzomat, zaklatom az ismerőseimet, h segítsenek, ha tudnak vmit...de eddig semmi. Ami nem érdekelne soha, még munkanélküliként se, az az mlm, meg a jutalékos ügynökösködés.
2012. nov. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os!Ha ilyen okosan meg tudod válaszolni a dolgokat, akkor azt nem mondanád meg, hogy miért indítanak egyáltalán "büfé szak"-okat, ha azokkal úgysem lehet elhelyezkedni?!Vagy szerinted mindenkinek (aki 18 évesen épp, hogy leérettségizett) olyan rálátása kell legyen az egész gazdasági helyzetre, mint jobb esetben egy 50 évesnek?!
2012. dec. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó én azt gondolom,hogy olyan szakmát kell választania ami tudja,hogy hiány van belőle,pl:mérnöki szakok,vagy valamilyen szakmunka:hegesztő vagy ilyesmi.

Rendezvényszervezőre még egy általános iskolás is tudja,hogy annyi szükség van mint egy marék lepkére. Azért erről csak hal,tehát nem burokban él az ember,18 évesen már kell némi rálátás a gazdaságra.

2012. dec. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!