Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkavállalás saját autóval?...

Munkavállalás saját autóval? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Igazából több dolog is érdekelne, autóváltás előtt állunk, és szeretnék "saját" autóval dolgozni. Azért írom így mert édesapámé lenne az autót de én dolgoznék vele, gondolom ilyen esetben a forgalmit is úgy kell csináltatni hogy én vagyok az üzemben tartó és édesapám a tulaj. Valamilyen kis csomagszállításban gondolkodtam elsősorban, de igazából bármi jó amit egy átlagos személyautóval tudnék vállalni. Nem tudom manapság milyen munkát lehet/érdemes így vállalni (vagy hogy egyáltalán megéri-e csinálni), illetve hogy hol lehetne próbálkozni. A másik hogy milyen autót érdemes ilyen célra venni. G-s kombi opel astra-kat néztünk 1.4-1.6-os motorral 600-700 körül, sajnos ennyi a max keret. Illetve még annyi érdekelne hogy olyan cégeknél mint pl: gls, dhl, posta...stb mennyit lehet keresni? Valamint milyenek a tapasztalatok? Bocsi a sok kérdésért, remélem tudtok segíteni és köszönöm előre is a válaszokat!

2012. dec. 3. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy kicsit én is futárkodtam, pont G astra 1.4-gyel, bár simával, nem kombi. A nagy cégeket nem próbáltam, én sokkal kisebb, alkalmiakból csináltam többet.. 8-9 órával olyan 8-9 ezret lehet pont megkeresni. (13-14-et, viszont benzin lejön belőle) 22 munkanappal számolva, ez korrekt összeg szerintem. Hajrá.
2012. dec. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!