Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postai utánvétellel küldtem...

Postai utánvétellel küldtem egy személynek csomagot de?

Figyelt kérdés

De a címzett nem vette át, mert azt mondta hogy sokba kerül pedig előtte megegyeztünk!

Most kérdésem az lenne, hogy nekem illetve a címzettnek kell-e fizetni visszaküldési díjat vagy hogy zajlik ez az egész?


2012. dec. 4. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:

ezért szívás az utávétes küldés

ilyenkor a posta visszaviszi neked a csomagot és fizeted mind a két postát, a címzett meg nem fizet semmit, hacsak meg nem egyeztek ebben külön, de a postás tőled fogja kérni a pénzt, mert nálad rakja le a csomagot

2012. dec. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Nincs visszaküldési díj.Ha nem veszi át,akkor az őrzési idő letelte után a letéti posta visszairányítja neked,és visszakapod a csomagodat.A feladási díjat,amit már kifizettél,azt buktad sajnos.
2012. dec. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dehogy nincs visszaküldési díj.Ugyanannyi, mint amennyiért feladta!!!
2012. dec. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs visszaküldési díj! A feladási díjat nem kapja vissza, de nem kell azért külön fizetni, hogy a postás visszahozza neki a csomagot!
2012. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Érdekes mi mindig fizettünk! Akkor átvágtak????
2012. dec. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
de bizony kell fizetni, ha visszaviszi a postás
2012. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nah most akkor kell fizetni visszaküldési díjat vagy sem?
2012. dec. 4. 19:17
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert én már fizettem mikor feladtam a csomagot, szerintem nem kell fizetni még egyszer mert visszahozzák nekem a csomagot ...
2012. dec. 4. 19:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Az odautat fizetted ki, ha visszaviszi a visszautat is ki kell fizetni.
2012. dec. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha visszakézbesítik a feladónak a cuccot, akkor kell némi pénzt - portót - is fizetni...
2012. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!