Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha valaki foglakozik a scienet...

Ha valaki foglakozik a scienettel, mikor lesz abból kézzel fogható haszna?

Figyelt kérdés
Sokan mondták, hogy ebbena rendszerbena pénz csak egy virtuális számlán létezik, és ez megegyezik azzal, amit én is tudok róla. Írjon már valaki olyan, aki téleg azt mondja, hoyg igen, én milliókat kerestem, kivettem a rendszerből, és akár a kezemben is foghatom, meg tudom számolni, vagy betehetem egy saját (hagyományos, a sciennettől teljesen független) bankszámlára. Mert nekem ebebn csak affelől vannak aggályaim, hoyg a pénz csak virtuálisan létezik, és azt az ember soha nem foghatja a kezébe, csak állítják hoyg van. Még senkiről nem hallottam, aki ténylegesen látta is. Vagy pl. azt modnom, hoyg nah oké, van 40 millió fotintoma sciennetben, kiveszek már 300 ezret, mert megyek nyaralni, és ez most készpénzben kell. Volt már valaki, aki képes rá? Működik ez így, vagy tényleg csak virtuális az egész?
2009. aug. 20. 02:46
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Ez egy pilótajáték szerű dolog, ügyesen lefedezve a jog oldaláról. Akik az elején benne voltak, azok vettek ki belőle milliókat. Én is ismerek ilyen embert.


Most viszont már nem lehet belőle kivenni pénzt, csak befizetni.


Ha beszállsz tuti elbukod az összes pénzt amit beleteszel.


Itt olvashatsz róla bővebben:

[link]

2009. aug. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Soha !
2009. aug. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Soha.
2009. aug. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!