Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit keres egy magyarország...

Mennyit keres egy magyarországi kórházi orvos?

Figyelt kérdés

Sima orvos, főorvos, stb. hogy keresnek Magyarországon?

Orvosi egyetemre készülök 2 év múlva, és Magyarországon szeretnék dolgozni, de nem tudom, hogy milyenek a körülmények.



2012. dec. 8. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
19%

Sok időnek kell el telnie mire jól kereshetsz. De be kell áldozni legalább 10 évet mire megfelelő háttered és tapasztalod lesz. Ez alatt el kell fogadni a változó nettó fizut, amely ügyelettől és sok minden egyébtől függ.


Ha már elengedő tapasztalatod lesz, a páciensek visszajárnak hozzád mert jó orvos vagy, magán rendelsz,képzed magad akkor naponta adó mentesen 2-400 ezer forintot is megkereshetsz itthon. Erre jön még a kis hála pénz, saját fizetés ..nem rossz. De nagyjából ehhez minimum 1 évtized szükséges, az orvosi képzésen kívül.

2012. dec. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Flector 67 ***** válasza:
67%
Naponta 200-400ezer forint magánrendelésen? Max egy hónapban. Olyan rossz, hogy ide mindenki leírhatja a hülyeségét, szűrés nélkül.
2012. dec. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Olyan rossz, hogy itt mindenki beugathat, a tények tudta nélkül másnak!

Az említett szakorvos közel 40 év tapasztalatával a háta mögött heti 4x magán rendel. Délelőtt és délután 2-2 órát.


Mivel egy alkalom 16 ezer forint, és számoljunk átlagban 20 fővel /rendelés..nem kell számológép ahhoz hogy kiszámold mennyi az annyi. Ezt nem kitaláltam, hanem saját magam látom amikor rendelésre megyek.

Ehhez hozzájön a hála pénz, ami ilyen orvosi tudásnál nem 30 ezer..., + még az orvosi fizetés,gyógyszer cégektől jutalék és egyéb..


Számoljak?


Tedd meg Te, aztán szólj bele!

2012. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Flector 67 ***** válasza:
100%
Orvos vagyok, nagyon sok professzor ismerőssel. Messze nem keresnek ennyit. Nem keresnek rosszul, de messze nem ennyit. Persze te biztos jobban tudod, hiszen láttad. Jobban tudod, mint én, aki benne élek...
2012. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Érdekes lesz a jövő, ha nem vesznek fel államilag támogatott képzésre akkor kénytelen leszek felvenni a diákhitelt, aztán meg 15 éven keresztül ~20 ezret fizetni havonta.

Olvastam máshol (bár nem tudom mennyire lehet ezeknek hinni), hogy 120 ezer körül van egy orvosi fizetés, hát azzal elég húzós lesz a 20 ezer havonta + rezsi + egyéb dolgok.

2012. dec. 10. 18:13
 6/7 Flector 67 ***** válasza:
Megpróbálhatsz esetleg külföld irányába is mozdulni.
2012. dec. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sikerült azóta elvégezni?
2021. máj. 7. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!