Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 19 éves fiú szakma nélkül...

19 éves fiú szakma nélkül hogy, vagy hol tudna valamilyen állandó munkát találni Budapesten?

Figyelt kérdés
Én az apja vagyok,az hogy miért alakult így,azt légyszi ne kérdezzétek most,hosszú.A lényeg,hogy nincs e valami munkaközvetítő,vagy nem tud e valaki valami lehetőséget.Hosszabb távra kellene a gyereknek munka.Lehet árufeltöltő,segédmunka,bármi.Minden tippet szívesen veszek.

2012. dec. 9. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Járja körbe a várost! A sógorom is szakképzetlen, de mivel fiatal, és erős, folyamatosan van munkája. De ezek legtöbbször feketén vannak.
2012. dec. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22 vagyok és nekem sincs munkám lassan 2 éve. Ha erős a srác, akkor bármikor találhat fizikai melót, de nem hosszútávra. Ha nincs szakmája akkor ingyen tanulhat egyet, de sok értelmét nem látom. A munkaközvetítő irodák semmit nem tesznek, maximum ha elmegy a központba és regisztráltatja magát.
2012. dec. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alsónémedi-i Penny Market logisztik centerbe mindig keresnek áruösszekészítőket, oda megy céges busz is, esetleg nézzétek meg azt. Gyálon a Tesco központba is mindig kell a komissiózós de ott munkaerő kölcsönző által vannak, oda is van busz
2012. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyobb gyárakban általában van felvétel.

Odamentek személyesen, a portásoknál mindig ott van a munkaközvetítő elérhetősége.

2012. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!