Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van kozuletek olyan aki az...

Van kozuletek olyan aki az interneten keres penz? Azonknak a segitseget kerem!

Figyelt kérdés
Mit tesztek, Hogyan kezdtetek bele? Szeretnek enis penzt keresni az interneten!

2012. dec. 9. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyitottunk egy webáruházat. Felvesszük a rendelést. Elutalják a vevők a pénzt. Postázunk.
2012. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Programozok. Úgy kezdtem, hogy iskolába jártam és sokat tanultam.
2012. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy honlapon szoktam pénzt keresni, keresgélni kell a neten leginkább. Nem egy bonyolult munka, de nem is fizet sokat.
2012. dec. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
es hogyan mukodik? megis mennyit keresel vele?
2012. dec. 9. 19:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak mellékjövedelmet csinálok magamnak a neten. Egy elég nagy rendszert kell kiépíteni hozzá, amivel egész szépen jön a pénz. Nem valami milliárdos vállalkozásra kell gondolni, épp ellenkezőleg, közmunkabér szintű kereset eléréséhez is elég sokat kell gürcölni, én pl. hónapokkal ezelőtt kezdtem és akkor még semmi hasznom nem volt vele, de most már látom, hogy lesz eredménye.
2013. jan. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!