Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet beszállni egy...

Hogyan lehet beszállni egy vállalkozásba?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan helyzetben vagyok, hogy nincsenek tartalékaim, a fizetésem 100%-át elviszik a szolgáltatók és a bank, így tőkével nem tudok beszállni. Milyen egyéb lehetőségeim vannak? Linkeknek is nagyon örülnék, szeretnék minél többet tudni a témáról! Köszönöm

2012. dec. 11. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
De most tulajdonképpen mit is akarsz?
2012. dec. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van egy ember, aki el szeretne indítani egy vállalkozást, most folynak az előkészületek. Ezekben az előkészületekben én is részt veszek, mint alkalmazott, de sok fantáziát és lehetőséget látok benne, úgyhogy szeretnék valamilyen módon társulni hozzá. A kérdésem az, hogy tőke hiányában hogyan tudnék beszállni ebbe a vállalkozásba. Van erre lehetőség, és ha igen, mi az?
2012. dec. 11. 22:45
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Te bevennél valakit egyenlő társnak, ha te mondjuk beleraksz mondjuk 5 milliót, ő meg egy forintot sem?

Szerintem nem.

Amúgy a kockázat az övé, mert nyilván a pénz az övé. Te hogy tudsz kockázatot vállalni, ha nincs anyagi befektetésed?

Nem.

Vegyél fel hitelt, és szállj be, ha ez életed üzlete.

Pénz nélkül ez esélytelen.

Szerintem.

2012. dec. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszállhatsz szellemi tőkével (pl) ha a vállalkozás rád (illetve a szellemi tőkédre) épül. Esetleg a munkádért cserébe kaphatsz tulajdonrészt (persze annak, aki adja a tulajdonrészt meg kell, hogy érje az, hogy neked adja).
2012. dec. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem jó, eredeti ötletekkel bevesz... Én ha csak pénzem lenne, de eszem nem, akkor bevennék egy kreatív embert...
2012. dec. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!