Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sport arbitrázs? Kinek mi a...

Sport arbitrázs? Kinek mi a véleménye/tapasztalata róla?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 23:44
1 2 3
 11/21 hookuszpook ***** válasza:
89%

A rendszer sajátosságaiból következően havi 100.000 Ft nyereséghez sem kell sokkal több pénz, mint 10.000-hez. Esetleg kevesebbet is elég vele foglalkozni. 500-1000 Euró befektetésre van szükség. Kezdeni lehet ennél kevesebbel is, sőt, a javaslatom az, hogy érdemesebb kisebb összegekkel kipróbálni, gyakorolni, mert valóban igaz az, amit az előző hozzászóló írt (köszönöm neki a kis támogatást), hogy nagyon kell figyelni. Tulajdonképpen csak a figyelmetlenségen lehet bukni. Azután jöhet a valódi pénzkeresés, amikor már ismered az arbitrázs program működését, ismered a fogadóirodák felépítését és ezeket szinte már csukott szemmel tudod kezelni.

Az 500-1000 Euróra azért van szükség, mert bármekkora nyereséget is szeretnél, 10-11 fogadóirodába mindenképp kell regisztrálni. Ha nagyon kevés jut agy-egy irodába, akkor előfordulhat, hogy elfogy a pénz róla. Ilyenkor onnét kell áthozni, ahol összegyűlt. Ez nem kerül semmibe, csak eltelik pár óra, és így nem lehet használni azt a pénzt. Ezt lehet elkerülni azzal, ha nem csak 10-20 Euró van egy helyen.

Sok dolgot tudnék még írni, ezekről szól a weblap. Szerintem olvasd el, aztán ha kérdésed lesz, válaszolok mindenre.

2012. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat. És feltétlenül elolvasom a weblapot. Ha pedig valami problémám lenne feltétlenűl írni fogok.
2012. dec. 14. 15:49
 13/21 P83 válasza:
56%

Azt szeretném kérdezni, hogy ha valaki sport arbitrázzsal foglalkozik akkor mennyi a maximum pénz összeg amit tud forgatni kockázat nélkül?Mi a felső határ?

A másik kérdésem, hogy ha ki akarom venni a pénzemet, hány nap az átfutási idő, míg a pénzemhez hozzá jutok?

Átlagosan kb hány nap alatt lehet 100%-os hozamot csinálni?

a 100-nap szerintem már nagyon jó, ha minimális a kockázat.

2013. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 hookuszpook ***** válasza:

Privátban már részletesen válaszoltam p83 kérdéseire, de hogy itt se maradjon ez függőben:

Nincsen határ a kockázat nélküli fogadásban. Minél több irodába történő regisztrációra van elegendő pénzed, annál többször fordul elő arbitrázs helyzet, így értelemszerűen nő a nyeremény.

Irodánként változó a pénz kivét ideje. 10 perc, de akár 5-6 óra is lehet. Ez független attól, hogy hagyományos, rizikós sportfogadást végzel, vagy az általam ajánlott kockázat nélkülit.

A 100%-os hozamra nem lehet pontos időtartamot mondani. Ez függ az irodák számától, a rendelkezésre álló tőkétől, a ráfordított időtől, az éppen játszott mérkőzések számától... lehet 4 hónap, de lehet 1 év is. A weblapon, amit korábban említettem, ehhez is találsz némi fogódzót.

2013. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Randoom válasza:
Valakinek azóta valami fejlemény?
2014. aug. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Engem is érdekelne
2015. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Laci169 válasza:
Sziasztok engem is érdekelne ez a modszer ha valaki privátban adna magyar linket v akár egy két tippet.
2015. febr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Engem is érdekelne a dolog :)
2015. okt. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 rebelbetting válasza:
nálam működik ha ügyes az ember havi 30 % elérhető :D
2015. dec. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 galtibi2005 válasza:
szamolgattam, igaz csak negy fogadoiroda ajanlatait figyeltem,de azt tapasztaltam h nem talalok a kriteriumoknak megfelelo merkozeseket. talan az irodak is figyelik egymas ajanlatait?
2016. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!