Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megtarthatom a routert?

Megtarthatom a routert?

Figyelt kérdés

Megrendeltem egy T-mobile-os mobilinternet szolgáltatást. Lejárt a hűségidő is és fel szeretném mondani a szolgáltatást. A megrendeléskor vettem egy wifi-rotert, hogy több gépen tudjunk netezni. 22000Ft-ot fizettem és nem tudom, hogy megtarthatom-e vagy sem.

Aki tudja, az válaszoljon!!!

Előre is köszönöm!



2012. dec. 16. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg a szerződésedet, benne kell, hogy legyen.

Csak megjegyzem, hogy elég jól lehúztak a 22 ezres routerrel, hiszen már 5-ért is lehet kapni.

2012. dec. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"A megrendeléskor vettem egy wifi-rotert, "


Megvetted, akkor megtarthatod.

2012. dec. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk még a T-mobilos modemet is itt hagyták.A tőlük bérelt vezetékes telefonkészülék is itt hányódik a pincében.Nem hiányzik nekik.

Egyébként meg a routerért elképesztően sokat fizettél,tehát a tied.Nem vihetik el.

2012. dec. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. ***** válasza:
100%
Ha képes voltál 22 ropit fizetni egy routerért, akkor nem veszik el tőled. :) Ennyi pénzért már nagyon komoly, sokcélú routert adnak. A T-Homos szutykokért pl.: Thomson, Pirelli, ZTE és társai 2 eFt -ot sem adnék.
2012. dec. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jól mondja P.O.C.

22 ropiért egy jobb router is kaphatsz.

Én sem használom, a szolgáltatóét, főleg, hogy UPC-s vagyok. Nálunk, még a régi modemet is itt hagyták a szerelők, mivel nem volt rá szükségük.

Amúgy Urban Legend, vagy tényleg, router ellenes volt a UPC anno? Nálunk, még kb. 6 éve, a szerelő azt mondta, hogy nem lehetne routert használni, de elnéző velünk szemben. Lehet, hogy 'kitalálta' ezt, bár nem tudni, hogy mi az igaz e felől (külön vicc, hogy most, a UPC is kínál, router-es előfizetést, mondjuk, én azt, sosem használnám).

2012. dec. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!