Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Royal Sprint Futárszolgálat...

Royal Sprint Futárszolgálat tapasztalatok?

Figyelt kérdés
-
2012. dec. 16. 21:47
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
100%
Nekem szintén rossz tapasztalatom van velük kapcsolatban. Vasárnap 9-kor kapom a webáruháztól az sms-t hogy hétfőn 8-18 óra között szállítanak. Hétfő nagy semmi. Kedden délelőtt hív a futár, hogy hozza a rendelésemet. Mondom egy perc felhívom barátnőmet, hogy már haza ért-e. Barátnőm hazaért, visszahívom hozhatja van aki átveszi. Egész nap semmi. Eltelik szerda semmi. Csütörtökön felhívom a központot, mondják mai napon meg fog érkezni. Nem érkezett meg. Péntek reggel felhívom a futárt, hogy akkor mi van mondja ma hozza ki. Ennyi késedelem után megengedtem maganak azt a luxust, hogy hozza ki délután, mert akkor lesz otthon aki átvegye, mondja rendben. 15:30-kor felhívom a központot újra, hogy heló sziasztok mi van mondja a diszpécser fél órán belül ott van. Ez legalább beteljesedett, a futár nagyképűen jön oda, hogy én voltam az aki akadékoskodott, hogy nem jön meg az áru. Annyit válaszoltam, hogy bocs hétfőre kellet volna már kiszállítani és most péntek van. Amire a válasz csak annyi volt, hogy én voltam az (a szemét) aki délutánra kérte a szállítást úgyhogy akkor elgyek szíves kivárni amíg rám kerül szépen a sor. Ja és azért nem hozta ki az árut mert beteg volt. Aha persze... Én meg az Uránusz helyettes nagykövete vagyok.
2017. dec. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
42%

Én teljesen megvoltam velük elégedve!

Weboldalukon teljesen egyértelműen lehet követni hol tart a csomag szállítási státusza!

Sajnos nekem az első szállítási időpont nem volt jó,és nagyon rugalmasak voltak!

Amikor megérkezett a csomag minden rendben volt!

Futárok elött is le a kalappal!

Csak ajánlani tudom!

2017. dec. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
Nekem is rossz tapasztalatom van velük kapcsolatban. Az "emlék" még elég friss, hiszen még mindig nem kaptam meg a csomagot. A panaszkezelésük rettenetes, belevágnak a szavamba, meg sem hallgatnak. Nem küldtek e-mailt, sms-t, nem hívtak telefonon és papír sem volt a postaládában, hogy egyáltalán megpróbálták-e a kiszállítást. 1 munkanapra ígérték nekem is a kiszállítást. A csomag 4 napja van náluk, és kiderült, hogy visszaküldik a feladónak, de senki nem tud adni tájékoztatást, hogy miért. A Royal nem kért bocsánatot vagy elnézést, a webáruház viszont többször is, azt mondták, hogyha tényleg visszamegy hozzájuk a csomag nem a Royal-lal fogják nekem visszaküldeni, hanem MPL-lel. Illetve arról is tájékoztattak, hogy nagyon sok a panasz "vidéken" a Royal-ra. Soha többet Royal.
2018. júl. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Pataki Ferenc válasza:
A mai napon nekem is meg van a véleményem a Royal futár szolgálatról ! Bp. szervizből mosógépet hoztak, mire kiértem a kapuba már le is pakolták, pedig az udvarra (kb.30 m.) beállva az ajtóba tehették volna .A gépen láthatóan fizikai és szállításnál keletkezett sérülések voltak (kitört láb, oldal lemez deformálódás), amit szóvá tettem. A válasz az volt hogy vissza is viheti ! Nem hiszem hogy ez egy ügyfélbarát szolgáltatásnak nevezhető lenne! A megjelenésről nem is beszélve, modor, gk. állapot !Ha rajtam múlik biztos nem kérem a szolgáltatást tőlük !!!
2018. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
Royal Sprint?? Egyszer szállitottak az életben nekem,de ezentúl rá fogok kérdezni ki hozza a rendelést,mert ha ők akkor nem rendelek!! 110kg-os csomagot 5 darabban küldték(bútor), 15 perccel előtte képesek voltak szólni hogy mindjárt megyünk,ezt benyeltem,de se sms se kb idő előtte,semmi. Aztán a meglepetés ereje,hogy plusz pénzért sem hozzák fel,holott a weblapon kinntvan a nagyképű duma hogy felhozzák sőt a helyére teszik! Bontáskor meg letört laminálás a sarkokról,ázott dobozok,stb...persze ezt letakarta amig átvettük..no comment.Soha,senkinek nem ajánlom!!!!!
2018. okt. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 nicu71 válasza:
100%
szintén friss történet,le sem irom milyen minősithetetlen eljárás volt és hangnem .Nem részletezem,kész horror .A lényeg hogy SENKINEK sem ajánlom.
2018. okt. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
100%
Szerintem szörnyűek. Rendeltem egy mobilt szerdán (Mobil1-től) és küldtek egy automatikus e-mailt, ahol nyomon tudom követni, hogy hol jár a csomagom. A csomag péntekre volt irva, hogy akkor hozzák. Péntek reggel megnéztem megint, és akkor már jövöhét hétfőre volt kiirva. Ma van hétfő, mikor jönnie kellett volna. Várom őket egész nap, most sem jöttek. Most megnéztem, már keddre volt átirva. Egyszerűen szörnyű, máskor biztos hogy figyelek arra, hogy amelyik boltnak köze van a Royal Futárszolgálathoz attól nem rendelek.
2018. okt. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
76%

Aki teheti ne válassza őket, mindenhol negatív értékelést olvastam róluk.Persze csak utólag,így meg jártam.

Rendeltem egy textilbőr ágyat január közepén, 7-21napot ígértek. Ki vártam szépen.. Csak nem jött..

Felvettem velük a kapcsolatot. Elnézést kértek, hogy leltároztak január első két hétben.. De hát én pont utána rendeltem.

Mindegy azt mondták küldik még a héten. Rá két napra fel is adták.Írt a bolt, hogy a Royal futárral küldi. 2-3nap és megérkezik. De a pontos érkezés miatt hívnak az indulás előtti napon. Megint vártam... Másnap egy üzi, hogy legkésőbb szombat éjfélig megérkezik. Mondom hurrá biztos még hívnak pontosan mikor, hiszen ezt ígérték. Nem szóltak.. mondom már péntek tegnap nem kerestek szó ma nem hozhatják,ma se hívtak hogy szombaton jönnek.. akkor tuti nincs is kiszállítás. A megadott netes kód alapján megnézem hol jár a csomagom: tegnap még raktár..ma reggel 8 óta kiszállítás alatt. Du-2van ez alatt már rég ide érhettek volna.. Biztos mentek sok helyre..

Ügyfél szolgálat megkérdez, azt mondják ők is úgy tudják szállítás alatt van. De megadják a futár számát, ő majd megmondja mikor ér ide.. Fél 4 fele sikerül is elérni.. Addig csak hangposta. Azt mondja még a szomszéd városban van fél 5fele kéne oda érnie hozzánk. Fél 6,futár még sehol.. Telefon. Most már előttük lévő falu határában.. Hurrá oda íranyíom a megadott címre. Lepakol, fullon sérült dobozok. De átveszem bìzva jól be van alatta csomagolva.. Meg ha vissza küldöm mire lesz abból ágy.. Mikorra ér megint ide.

Futár el. Kicsomagogolás sérült persze. Most küldjem vissza ezekkel, ezekhez.

Szóval ide ért a ígért 2-3napjuk alatt, de hogy full nyúzva és még nekem kellett utána telefonálni és nem ők hìvtak engem ahogy ígértek.

Az a durva, hogy egyszerre rendeltem a matraccal, csak azt máshonnan.. Ott is 3hetet ígértek. De egy hét után megjött időben, sérülésmentesen. Ott kerestek előtte telefonon otthon leszek e. Mondom igen rendben. Aznap is hívtak, hogy elindultak a csomaggal.. Sőt 20percel érkezés előtt, hogy mindjárt itt vannak.

Ennyit róluk.. Szó nem tudható melyik nap jönnek.. Hányra.. Ha a Royaltól rendelsz legyél otthon minden nap.. Reggeltől estig.. És számíts rá hogy még ezek után egy sérült szart kapsz.

2019. febr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Kamikaze0521 válasza:
Én mára várom a csomogom, 8 illetve 12 óra között várható a csomag. Egy akkus fúrógép-et rendeltem... De már kezdek paràzni... 😶 Majd írok még mik fognak ma történni...
2019. máj. 6. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Kamikaze0521 válasza:
Írtam emailt, hogy szeretném a futár számát elkérni, egyeztetés celjàból, természetesen erre válasz még nem érkezett, a vezetékes szám, meg csörög, de nem veszi fel senki... Eddig itt tartok.
2019. máj. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!