Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen otthoni munkalehetőségg...

Milyen otthoni munkalehetőséggel (normális munkát nem tudok csinálni részletek lent) tudnám megteremteni azt az összeget amiből szűkösen de meg tudok élni?

Figyelt kérdés
20 éves diák vagyok informatikát tanulok. a helyzet az hogy rengeteget vagyok beteg testi lelki dolgok egyaránt, a lényeg az hogy kb. lehetetlen hogy hosszútávon megmaradjak egy 8 órás állásban előbb utóbb úgyis kirúgnak stb. Szeretném elkerülni a hajléktalanságot, és kb. az utolsó lehetőségem hogy itthon kezdjek magammal valamit. De rengeteg az átverés, és nemtudom mibe érdemes belevágni és mibe nem. Valaki aki járt hasonló cipőben segítene? Hogy hogy találhatnék valami normális itthon végezhető melót?
2012. dec. 17. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább embereld meg magad és maradj meg egy munkahelyen, mert otthon dolgozni a világ legkeményebb melója. Nem csak annyi, hogy mindent neked kell csinálni, hanem még magadat is neked kell rávenned, hogy megcsináld - az utóbbi nagyon nehéz!
2012. dec. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tanuld ki a web-programozást.
2012. dec. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!