Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van "székhely szolgáltatás"...

Van "székhely szolgáltatás" magánszemélyeknek is?

Figyelt kérdés

Nem konkrétan a székhely érdekelne, nekem postacím szolgáltatás kellene. Külföldön van ugye olyan, hogy adnak egy címet, ahonnan ők még továbbítják is a valódi címedre a dolgaidat, de itthon ilyet még nem találtam.


Én időnként csomagot kapnék, semmi illegálisat, egyszerűen nem akarom, hogy tudják a valódi címemet és ott zaklassanak a feladók. A leveleikre a postafiók a postánál alkalmas azt tudom, de pl. ha extrém esetben küldenének nekem egy 40 colos lcd tévét születésnapi ajándékba, vagy ilyesmi, akkor az már bajos, futár szolgálatok pl. nem is kézbesítenek postafiókra stb.


Van erre valami megoldás? Vagy a székhely szolgáltatás magánszeméllyel is szóba áll, nem csak cégekkel? Engem az sem érdekel, ha nekem kell érte menni, nem továbbítják, mint kint, csak ne kelljen kiadni a címemet.


2012. dec. 20. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Van megoldás, úgy hívják, hogy "postán maradó" levél/csomag.

Ez azt jelenti, hogy nem a saját címedet adod meg, hanem a postahivatal címét és oda küldik levelet, neked kell bemenni érte.

2012. dec. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, de az még mindig nem oldja meg, ha pl. DHL hozná, mivel döntően nem itthonról kapok dolgokat, és külföldi webshopok nagy része pl. eleve futárszolgálatot használ, nem postát.
2012. dec. 20. 20:43
 3/3 anonim válasza:

Nem tudom, sikerült-e megoldani a problémádat, de ha nem, akkor ezen a webcímen nyugodtan érdeklődhetsz, ők Budapesten a 16. kerületben foglalkoznak székhelyszolgáltatással és nagyon rugalmasak.

[link]

2012. dec. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!