Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha vennék valamelyik EU-s országban termékeket és eladnám az Apródon vagy Jófogáson kevés árréssel?

Figyelt kérdés

#sajáttermék
2012. dec. 23. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Nekem az, hogy valószínűleg nem sok kereskedői tapasztalatod van, ha azt hiszed ez ilyen egyszerűen megy.
2012. dec. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Akkor sok munkával fogsz keveset keresni.
2012. dec. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha te latsz benne uzletet csinald.
2012. dec. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne ilyen egyszerű? Alapít egy vállalkozást, majd számlát kér a külföldi vásárlásnál.
2012. dec. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg te is teljes sötétségben élsz a kereskedelem terén: nem megvenni a termékeket a nehéz, hanem eladni.
2012. dec. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat, hozzászólásokat!!!:)

További kiegészítésként, hogy a termék hiánycikk és gyártótól venném, handmake termék. Cégem már van, általunk végzett szolgáltatást kínálunk, nem más által gyártott terméket.

1-nek: Miért gondolod, hogy nehéz eladni?

2-nek: Szerintem, nincsen sok munka abban, ha megveszel más által gyártott terméket, és jobban el lehet adni kevés árréssel

2012. dec. 25. 20:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Régen én is műveltem ezt a fajta üzletet, és olyan mély sötétségben csináltam, hogy szépen profitáltam belőle.
2012. dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló. Anno átszámolva 300-500 forintos áron vásárolt termékeket adtam el online 1500-2000 forintért. Nem értem, miért csinálsz ekkora feneket az eladásból. IT termékeket, drogériákat, apróbb ajándékokat veszik, mint a cukrot.
2012. dec. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!