Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kötöttem egy 4 éves Fundamenta...

Higgy Nekem kérdése:

Kötöttem egy 4 éves Fundamenta szerződést, de sajnos anyagi okokból hosszabb ideig (1 évig) nem tudtam fizetni a megtakarítást. Ilyenkor mi a helyzet, ha újra el kezdem fizetni? Bukom az egészet, vagy csak kevesebb összeg lesz a végén kifizetve?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi nem történik. Kitolódik egy évvel a kiutalás és meglesz a négy megtakarított éved, csak nem 4, hanem 5 év alatt.
2012. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsánat, módosítok: nem tolódik ki a megtakarítási időd, régebben valóban így volt, de ezt módosították abba az irányba, hogy a négy NAPTÁRI évnek kell meglennie. Tehát, ha lejár a négy éved, kiutalásba kerülhet a szerződésed, csupán időarányosan kevesebb lesz a szerződéses összeg.
2013. jan. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!