Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Volt idő amikor itt laktak a...

Booo96 kérdése:

Volt idő amikor itt laktak a sógórnőmék ( ő és a párja) és bekötettük a T-Home-t az ő nevükre, viszont a mi címünkre. És most úgy áll a helyzet hogy nem fizetik a számlákat és már 53000 Ft elmaradásuk van. Ez okozhat nekünk bonyodalmakat?

Figyelt kérdés
Esetleg ez lehet nekünk veszélyes? Mármint ráterhelhetik a házunkra vagy anyukám fizetésére? Ha igen akkor milyen megoldás lenne arra hogy ne anyukámat zaklassák ezzel hanem azt akinek a nevén van?

2012. dec. 16. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy annak lesz ebből baja akinek a nevén van a dolog. Majd a sógornődnek meg a párjának lesz gáz.
2012. dec. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval akkor anyum fizetéséből nem vonhatják le és nem terhelhetik rá a házra ? :) Megnyugodtam ! És ilyen esetekben mit tesznek azzal aki tartozik?
2012. dec. 17. 16:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Foglaló.
2012. dec. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Foglaló?
2012. dec. 21. 16:05
 5/5 anonim válasza:

Talán olyat is megtehetnek h a fizetésből vonják le, de nem anyudéból, hanem azéból, akinek a nevén van.

Én hivatali leveleket vittem egy darabig. Nem egy olyan levelet küldött ki, amik nem az embernek magának, hanem a munkahelynek ment, mivel hiába küldték a felszólítást, nem fizettek, így a munkahely kap ilyenkor egy felszólítást, és kötelesek lesznek a fizuból levonni.


Nem tudom, hogy a T-home-os szerződéssel is meg lehet-e ugyan ezt csinálni, de anyukádat ez nem terheli. A leveleket, amiket esetleg tértivel(ajánlottan) küldenek a sógornő nevére, azokat ne vegyétek át.!

2012. dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!