Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék egy kis...

Hogyan szerezhetnék egy kis pénzt? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Elég kevés zsebpénzem van,de diákmunkát nem vállalhatok,egyrészt túl fiatal vagyok,másrészt nem lenne időm rá.Eladok néha-néha pár dolgot ismerősöknek,amik pár száz forintot érnek,de hónaponként 100 vagy 200 forintot beadok a szüleimnek,mert egy utazásra gyűjtünk.Szeretnék egy kis pénzt szerezni,amit nem felesleges,hanem HASZNOS dolgokra költenék.Próbálkoztam már a szomszédnál és ismerősöknél,de nincs szükségük semmilyen olyan munkára,amiért fizetnének.

2012. dec. 28. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig ez az ismerősözés a legjobb ötlet. Én pl. fizetnék fűnyírásért. (na persze nem most, télen, hanem tavasztól őszig)
2012. dec. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nemrég vállaltam el egy pincetakarítást.

Az eredmény: 60 kg vas (3,400,-Ft) 12 kg alumínium (2,800,-Ft) És kaptam munkadíjként 3 órára 3,000,_ Ft-ot.

Megérte!

2012. dec. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
oké,akkor majd vállalok valamit.Esetleg hóolvadás után fűnyírást.
2012. dec. 28. 17:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Könnyebb lenne ötletet adni ha elárulnád a korodat, nemedet, és hogy az ország mely részén laksz (megye elég). Kisváros, nagyváros? Úgy rögtön több ötletet tudunk adni.

2013. jan. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy kisvárosban lakom,már szinte falunak mondható.14 vagyok,lány.Diákmunkát akartam vállalni,de csak 16 éves kortól lehet.
2013. jan. 1. 15:56
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként Jász-Nagykun-Szolnok megyében lakok.
2013. jan. 1. 15:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Hmm...esetleg korrepetálni nem tudsz valakit valamiből? Vagy zeneórát tartani? Szóval árulni a képességeidet? Persze megfizethető áron, szerintem ilyesmire mindig van kereslet. Esetleg adj el dolgokat az interneten? Apród, jófogás, ilyesmi. :S

Elmehetsz műkörmös-fodrász modellnek is, igaz úgy nem biztos, hogy azt a stílust kapod, amit szeretnél. :)

Majd még gondolkodom, hátha eszembe jut valami.

2013. jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Esetleg zongoraórákat tudok adni kezdőknek,de mostanában (legalábbis az iskolámban) nem sok mindenkit érdekel a zongora.És ha festményt,vagy fotót adok el,akkor azt hol lehet eladni?
2013. jan. 2. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!