Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal számlámról eltűnt a...

Paypal számlámról eltűnt a pénz, ez minek következtében történhetett?

Figyelt kérdés
3 nappal ezelőtt utaltam a paypal számlámra pénz, amely ma hajnali 00:53 kor érkezett meg, amelyről email értesítést kaptam. Ezután beléptem a paypal számlámra, ahol megbizonyosodtam arról, hogy az adott összeg a számlámon van. Viszont most felléptem rá és a paypal egyenlegem 0Ft, amelyet nem értek, hogy hogyan következett/következhetett be. Remélem mihamarabb választ kaphatok kérdésemre, előre is köszönöm!
2013. jan. 1. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg a pénzmozgásokat, hogy mire ment el a pénz.

Ha olyat ír, amit nem te kezdeményeztél, vagy nem ír semmit, ami miatt csökkent volna a pénz, írj nekik, hogy mi a helyzet!

2013. jan. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első dolgom az volt, hogy nem e lépett valamely úton módon valaki be, de nem írt semmi információt. Se arról, hogy megérkezett volna a számlára vagy egyáltalán valaki levette volna róla. El is felejtettem említeni, hogy paypal számlámon csak azt láttam, hogy megérkezett a pénz, viszont azt nem néztem, hogy ott mikor is, és most sincs ott, szóval lehetséges, hogy valami újévi bonyodalom lépett fel?
2013. jan. 1. 20:20
 3/6 A kérdező kommentje:
Elnézést a figyelmetlenségemért. Hol tudom felvenni velük a kapcsolatot és hogy mondjam el nekik amit szeretnék, mivel elég alap szinten tudok angolul.
2013. jan. 1. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom sajnos, de talán lehet magyarul is írni nekik.
2013. jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a segítséget.
2013. jan. 1. 20:42
 6/6 anonim ***** válasza:
PP_nak csakis angol supportjuk van magyarok számára. Ha minden igaz német és spanyol nyelvű support van még.
2013. jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!